Showroom Profim, Dortmund

Showroom Profim, Dortmund

  • Autor: bm
  • 13 cze 2017 13:23 (aktualizacja: 19 cze 2017 13:11)

Profim otwiera swój ósmy showroom w Niemczech

Firma Profim posiada już osiem showroomów w Niemczech - najnowszy z nich został niedawno otwarty w Dortmundzie. Zajmuje 400 m2 i są na nim wyeksponowane kolekcje mebli producenta. Dla Profim Niemcy to od początku istnienia jeden z najważniejszych rynków zbytu.

CZYTAJ TEŻ: Meble tapicerowane rekomendowane do recepcji

Od kilkunastu lat Profim konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku niemieckim, jako partnera konkurującego na równi z producentami zachodnioeuropejskimi. Dbałość o wzornictwo oraz rozwiązania dostosowane do gustów niemieckiego klienta sprawiły, że produkty Profim cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Firma posiada na terenie Niemiec osiem showroomów, które są chętnie odwiedzane przez dystrybutorów, architektów oraz inwestorów. Można tam zasięgnąć fachowej porady, obejrzeć oraz wypróbować meble.

W ostatnim czasie miało miejsce uroczyste otwarcie najnowszego showroomu w Dortmundzie, gdzie na powierzchni 400 m2, na dwóch kondygnacjach prezentowane są kolekcje Profim począwszy od ergonomicznych foteli pracowniczych, gabinetowych, poprzez zestawy soft seating i kompaktowe fotele do stref spotkań, aż po multifunkcjonalne krzesła konferencyjne. Showroom mieści się w starych, pofabrycznych wnętrzach co dodatkowo urozmaica przestrzeń, nadając jej oryginalnego charakteru.

Pozostałe showroomy znajdują się w Berlinie, Düsseldorfie, Frankurcie, Hamburgu, Lipsku, Monachium oraz w Schweinfurcie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ