Jeden z systemów prezentowanych projektantom w Białowieży. Fot. Agnieszka Błachowska

Jeden z systemów prezentowanych projektantom w Białowieży. Fot. Agnieszka Błachowska

  • Autor: ab
  • 27 gru 2013 18:01

Projektanci w Białowieży

6 marca br. w Hotelu Białowieskim w Białowieży odbyło się spotkanie zorganizowane przez białostocką firmę Wiór, skierowane przede wszystkim do projektantów wnętrz i mebli.

Inicjatorom tego przedsięwzięcia udało się zgromadzić ponad 140 gości. Do udziału w spotkaniu i prezentacji swoich najnowszych produktów białostocki Wiór zaprosił firmy oferujące komponenty meblowe z najwyższej półki, tj. Blum Polska, Peka, Drewpol, Rehau, Pfleiderer Grajewo, Siro-Poland.

Największym zainteresowaniem gości cieszyły się maty firmy Siro-Poland, które mogą stanowić awangardowe wypełnienie frontów szaf przesuwnych. Jest to produkt oferujący nietypowe wzornictwo. Ze względu na oryginalność już od stycznia br. bardzo dobrze sprzedaje się w białostockim salonie Wióra, choć jeszcze nie jest dostępny w pełnej gamie wzorniczej.

Duże wrażenie na zwiedzających zrobiła też najnowsza oferta Pfleiderera – płyty w strukturze „Linea”, która bardzo sugestywnie naśladuje wygląd naturalnego forniru. Blum zaprezentował najnowszą linię szuflad „Tandembox Intivo”, a Rehau szklane żaluzje „Raukantex”.

Organizatorzy spotkania są bardzo zadowoleni z frekwencji i zainteresowania projektantów tą inicjatywą. Z tego powodu zapowiadają kontynuację przedsięwzięcia. Również firmy zaproszone do prezentacji oferty są usatysfakcjonowane, i niektóre z nich planują zorganizować podobne spotkania w innych regionach kraju. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ