Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: bm
  • 19 maj 2017 13:29 (aktualizacja: 19 maj 2017 13:47)

Promocja polskiego biznesu na targach przemysłu drzewnego

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Przemysłu Drzewnego „Woodprocessing", które odbędą się w we Lwowie, w Centrum Wystawienniczym „Pivdennyj EXPO”, w dniach 30 maja - 2 czerwca. Polskie firmy mogą liczyć na promocję za pośrednictwem Wydziału.

Na stoisku Wydziału zostaną wyeksponowane drukowane materiały promujące polską gospodarkę oraz materiały reklamowe polskich firm z branży drzewnej i obróbki drewna, ponadto dla przedstawicieli firm polskich wizytujących tragi zapewniona zostanie możliwość przeprowadzenia spotkań biznesowych z potencjalnymi kontrahentami z Ukrainy na stoisku Wydziału.
Szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w targach można uzyskać pod nr telefonu: +380 44 279 12 98 lub poprzez e-mail: kiev@trade.gov.pl z dopiskiem „Lwów - targi obróbka drewna”.

Tematyka targów „Woodprocessing- 2017”  obejmuje szeroko pojętą branżę przemysłu drzewnego, w tym: maszyny leśne, sprzęt i narzędzia do obróbki drewna, utylizację odpadów drzewnych i drewnianych, kleje, lakiery i farby do ochrony drewna, wyroby stolarskie i inne wyroby z drewna, akcesoria meblowe, oszczędność energii w przetwórstwie drewna.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ