Targi Irish Furniture & Homewars Show. Fot. Serwis prasowy organizatora

Targi Irish Furniture & Homewars Show. Fot. Serwis prasowy organizatora

  • Autor: mg
  • 18 kwi 2017 12:58 (aktualizacja: 19 kwi 2017 08:22)

Propozycja dla meblarzy zainteresowanych rynkiem irlandzkim

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie opublikował listę odbywających się w Irlandii imprez targowych, podczas których będzie promował polskich przedsiębiorców. Znalazły się na niej również największe w tym kraju targi meblowe - "Irish Furniture & Homewars Show 2017".

Najbliższa edycja targów "Irish Furniture & Homewars Show 2017" odbędzie się w Dublinie w dniach 19-22 sierpnia br. W hali wystawienniczej National Show Centre swoje oferty zaprezentują głównie producenci brytyjscy i irlandzcy, ale coraz liczniej w imprezie biorą udział także firmy z kontynentu zainteresowani brytyjskim rynkiem meblarskim i wyposażenia wnętrz.

Targi "Irish Furniture & Homewars Show 2017" znalazły się na liście imprez, podczas których Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie, będzie promował polskich przedsiębiorców. Planuje on wykupić stoisko, na które zaprasza firmy z Polski - firmy nie ponoszą kosztów powierzchni wystawienniczej, natomiast pokrywają wszelkie inne koszty, tj. loty, zakwaterowanie, wyżywienie, transport produktów itp. Na stoisku WPHI będzie istniała możliwość bezpłatnej ekspozycji materiałów marketingowych. Z targami meblowymi ma zostać połączona także misja biznesowa polskich przedsiębiorstw do Irlandii. 

Więcej informacji na temat tego rodzaju współpracy można uzyskać w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie

4 the Vicarage, St. John's Road
Dublin 4, Ireland, D04 A6X5

tel. (+353) 1 269 13 70
faks (+353) 1 269 76 62
promotion.dublin@trade.gov.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ