Jadalnia \"Antwerpen\" marki BRW. Fot. BRW

Jadalnia \"Antwerpen\" marki BRW. Fot. BRW

  • Autor: ps
  • 05 lut 2015 15:58 (aktualizacja: 11 lut 2015 08:17)

Przegląd 60 zestawów do jadalni

Aktualna oferta zestawów do jadalni z salonów meblowych. W przeglądzie pokazujemy meble 20 polskich producentów.

Antwerpen

Black Red White

Charakterystyka: Kolekcja, w której ważną rolę odgrywają detale oraz kolor modrzew Sibiu jasny. Biel przełamują dębowe uchwyty z elementami aluminium. Jasny kolor korpusów i frontów zestawiono z ciemnym wybarwieniem blatów o barwie sosny Larico. Prowadnice wyposażono w automatyczne, ciche samodomykanie.

Sugerowana cena detaliczna: stół 649 zł

Bawaria

Black Red White

Charakterystyka: Elementy dekoracyjne, głębokie rzeźbienia w szlachetnym drewnie frontów, patynowany mosiądz uchwytów, ozdobne szkło w witrynach, obłe kształty blatów, gzymsów, cokołów i nóg- tworzą klasyczny charakter mebli pełniących tradycyjne funkcje. Elementy w zestawieniu kolorystycznym: orzech włoski (fronty) oraz kasztan(korpusy).

Sugerowana cena detaliczna: stół 1.999 zł

July

Black Red White

Charakterystyka: System July wprowadza do wnętrza harmonię i równowagę. Geometryczną formę łagodzą subtelnie profilowane linie. Asymetria dozowana z umiarem nadaje meblom nowoczesnego wyrazu. W skład zestawu wchodzą między innymi prosty stół oraz tapicerowane krzesła. Zestaw dostępny w wybarwieniu Wenge, wykonany z drewna bukowego.

Sugerowana cena detaliczna: stół 899 zł

Davos

Bogatti

Projektant: Stanisław Stasik

Charakterystyka: Podkreślona jest stylizowana podstawa mebli, na lekko wyprofilowanych nóżkach oraz ozdobne czoła szuflad. Obydwa te elementy wybarwione są na ciemniejszy kolor – Wenge, kontrastujący z jaśniejszym kolorem orzech Italia. Dostępne jest także połączenie kolorystyczne jasnego koloru ecru – krem, z podkreślającym urok naturalnego drewna orzechem jasnym. Drugie połączenie kolorystyczne to wykończenie w całości w jednym kolorze – orzech.

Axel

Bog Fran

Charakterystyka: System Axel to meble do jadalni, charakteryzują się zaokrąglonymi bokami wykończonymi odpornym na uszkodzenia obrzeżem PCV. Meble posiadają białe fronty wysoki połysk. W wyposażeniu dodatkowym występuje podświetlenie typu LED. Meble te to modna klasyka do jadalni, pokoju dziennego oraz sypialni. Kolor korpusów to tuja/dąb latte, natomiast fronty – jaśmin, połysk.

Sugerowana cena detaliczna: stół 689 zł

Bogo

Bog Fran

Charakterystyka: Jest to klasyczny i elegancki system mebli dostępny w kolorze kasztan Corsico. To klasyczne meble w odświeżonej wersji. Kolekcja charakteryzuje się nieregularną linią blatów i listwami ze złotymi aplikacjami. W wyposażeniu dodatkowym występuje podświetlenie typu LED. Masywności elementom systemu nadają boczne zaokrąglone listwy MDF, oraz wysokie cokoły.

Sugerowana cena detaliczna: stół 699 zł

Forrest

Bog Fran

Charakterystyka: Meble do jadalni o niestandardowej stylistyce. Grube blaty i pogrubiane boki wykonano z płyty wiórowej w kolorze:korpusy-orzech ciemny/dąb Milano;fronty orzech ciemny. Dużym atutem systemu jest jego oryginalny kształt oraz nowoczesność wykończenia. Połączenie ciepłych barw korpus orzecha ciemnego i dębu Milano stwarza przytulną atmosferę w każdym wnętrzu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ