Otwarcie Przestrzeni Inspiracji Gala Collezione

Otwarcie Przestrzeni Inspiracji Gala Collezione

  • Autor: bm
  • 13 cze 2019 13:10 (aktualizacja: 17 cze 2019 14:22)

Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione już otwarta!

Salon ekspozycyjny, połączony z konceptem kreatywnym, czyli Przestrzeń Inspiracji marki Gala Collezione otwarto uroczyście 11 czerwca. Wydarzenie przyciągnęło wielu gości; w tym przedstawicieli mediów, architektów i partnerów projektu.

Zaprojektowany przez Agatę Kotowską obiekt powstał przy ul. Suchodolskiej 2, na warszawskim Grochowie. Nowe miejsce ma służyć zarówno sprzedaży, jak też jako miejsce, w którym cyklicznie odbywać się będą warsztaty i wykłady dla architektów. W ofercie Przestrzeni Inspiracji znajdziemy meble wypoczynkowe Gala Collezione; szeroki wybór zestawów modułowych, sof, foteli, szezlongów i krzeseł polskiego producenta. Uroczyste otwarcie rozpoczęła ekspertka od spraw wnętrz Ewa Mierzejewska, by następnie oddać głos Wojciechowi Hoffmannowi, Prezesowi Gala Collezione, który opowiedział zebranym o początkach marki i drodze, jaką pokonali wraz z współwłaścicielem, Ireneuszem Pawłowskim w ciągu osiemnastu lat funkcjonowania firmy.

Kazimierz Banulski, właściciel Autoryzowanego Salonu Meblowego Gala Collezione, w którym zlokalizowana jest Przestrzeń Inspiracji, zdradził gościom kulisy powstawania tego miejsca. Opowiedział o pomyśle na stworzenie we wnętrzu salonu unikalnej atmosfery i o profesjonalnym doradztwie, na które można liczyć podczas zakupu mebli. Zgromadzeni goście chętnie testowali dostępne w salonie zestawy, w tym również kolekcje, które dopiero pojawią się na rynku.

Przestrzeń Inspiracji ma pokazywać najnowsze trendy meblowe i zachęcać klientów do realizowania własnych pomysłów aranżacyjnych. W Warszawie będziemy prezentować zarówno najnowsze kolekcje mebli, jak i propozycje cieszące się w naszej ofercie niesłabnącym powodzeniem. Ciekawą przestrzeń ekspozycyjną chcemy wzbogacić, dodając do niej atrakcyjne miejsce do pracy dla projektantów wnętrz i architektów. Cechą tego miejsca ma być odpowiednia atmosfera, niezbędne narzędzia pozwalające na pracę z inwestorem oraz inspirujące otoczenie - mówi o powstaniu konceptu Justyna Roźniakowska, specjalista ds. marketingu Gala Collezione.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ