• Autor: Redakcja
  • 27 gru 2013 18:01

Przez Internet do kuchni

W grudniu ub. r. uruchomiony został pierwszy w Polsce portal projektowo-sprzedażowy mebli kuchennych – kuchnieonline.pl.

Program został dostosowany do 3 grup odbiorców: architektów wnętrz i biur projektowania wnętrz mieszkalnych, deweloperów, jak również klientów indywidualnych. Pozwala on samodzielnie zaprojektować kuchnię w technologii trójwymiarowej, a także wycenić ją, kupić i – niezależnie od miejsca zamieszkania – zamówić transport i montaż.

Założycielem portalu jest firma De Art, funkcjonująca od 1995 r. – początkowo jako lokalny producent mebli kuchennych, następnie w kooperacji z innymi producentami. Jednym z nich jest niemiecki koncern Alno, którego meble dostępne są w portalu. Po podpisaniu umowy współpracy mogą z niego również korzystać inni producenci mebli kuchennych. Pod koniec ub.r. trwały rozmowy z dwoma znaczącymi firmami, które rozważały możliwość wzięcia udziału w tym projekcie.

Od 15 lat zajmujemy się projektowaniem, dystrybucją i montażem mebli kuchennych – mówi Leszek Ratus, dyrektor generalny portalu. – Nasze doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać tworząc unikalny program, w nowoczesny sposób odpowiadający potrzebom klientów. Portal kuchnieonline.pl pozwala na pełną swobodę korzystających z niego osób. Przede wszystkim internauta może spędzić nieograniczony czas na projektowaniu swojej wymarzonej kuchni, nie ponosząc żadnych kosztów za projekt. Może to też robić w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie, jak i w każdej szerokości geograficznej.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Janek, 2020-02-24 12:30:56
    Polecam zakup sprzętu AGD z marki Kernau. Sprzęt o porównywalnej jakości co duże marki, ale o znacznie niższej cenie.