Przystanek Kuchnia. Fot. Mat. prasowe IKEA

Przystanek Kuchnia. Fot. Mat. prasowe IKEA

  • Autor: bm
  • 05 kwi 2019 10:24 (aktualizacja: 08 kwi 2019 15:20)

Przystanek Kuchnia. IKEA rozpoczyna nową akcję

W ramach nowej akcji Przystanek Kuchnia IKEA odwiedzi 12 miast w województwie lubelskim. Mieszkańcy będą mogli bezpłatne spotkać się z projektantem, posłuchać jego porad i pomysłów, a także zobaczyć na wizualizacji, jak mogłaby wyglądać ich kuchnia z meblami IKEA.

Sklep IKEA w Lublinie rozpoczyna akcję Przystanek Kuchnia, w ramach której odwiedzi 12 miast
w województwie lubelskim. W centrum każdego z nich pojawi się specjalnie zaaranżowany niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji. Mieszkańcy będą mogli bezpłatne spotkać się z projektantem, który pokaże im, jak wyglądałaby kuchnia IKEA w ich domu i za darmo przygotuje projekt. Można będzie też przyjść, aby porozmawiać z konsultantami i obejrzeć przykładową realizacje funkcjonalnej kuchni. Akcja ma ułatwić mieszkańcom spotkanie z naszymi projektantami oraz ekspertami aranżacji wnętrz, ale też zainspirować ich. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w procesie planowania wymarzonej kuchni – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

15 kwietnia IKEA pojawi się w Łęcznej, a 23 kwietnia w Puławach. Informacje na temat dokładnych lokalizacji i terminów kontenera w każdym mieście dostępne są na www.przystanekkuchnia.pl. Każdy, kto chciałby zobaczyć jak wyglądałaby kuchnia IKEA w jego domu, może umówić się na spotkanie i skorzystać z możliwości przygotowania bezpłatnego projektu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ