Fot. Galeria Wnętrz City Meble

Fot. Galeria Wnętrz City Meble

  • Autor: mg
  • 31 lip 2017 09:28 (aktualizacja: 31 lip 2017 11:41)

Rad-Pol kolejnym najemcą w Galerii Wnętrz City Meble

Rad-Pol, w którego ofercie można znaleźć stylowe meble do aranżacji różnych wnętrz mieszkalnych, został kolejnym najemcą Galerii Wnętrz City Meble. Aktualnie w Galerii swoje ekspozycje ma prawie 80 firm. Zdecydowaną większość z nich stanowią producenci mebli i artykułów wyposażenia wnętrz.

Firma Rad-Pol funkcjonuje na rynku meblarskim już od 1986 roku. Początkowo zajmowała się usługami tapicerskimi. Z biegiem czasu zajęła się produkcją i importem stylowych mebli z Włoch. Jej salony firmowe znajdują się w Warszawie, Starej Miłosnej, Lublinie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Sopocie oraz Płocku. Rad-Pol współpracuje również z salonami meblowymi w całej Polsce.  Asortyment firmy skupia się przede wszystkim na szerokiej gamie mebli przeznaczonych do aranżacji salonów, kuchni, jadalni, sypialni i gabinetów. Oferuje ona także tkaniny obiciowe oraz artykuły wyposażenia wnętrz - oświetlenie i zegary.

Obecnie w Galerii Wnętrz City Meble na wynajętej powierzchni ponad 15,3 tys. m2 działa już 76 najemców. Stan komercjalizacji wynosi niemal 97 proc.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ