.

.

  • Autor: Redakcja
  • 14 gru 2018 07:45 (aktualizacja: 18 gru 2018 09:09)

Ranking "Firma Roku 2018" - weź udział w głosowaniu!

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie firmy, która w 2018 roku wyróżniła się na tle konkurencji za sprawą trafnych posunięć biznesowych, innowacyjnych strategii, rozwoju wzornictwa. Zobacz, które firmy są nominowane i zagłosuj!

Po przeanalizowaniu tego, co działo się w branży meblowej w roku 2017, wspólnymi siłami redakcji „Mebli Plus” i „Biznesmeblowy.pl” postanowiliśmy wyróżnić cztery firmy zasługujące – naszym zdaniem - na miano „Firmy Roku 2018”. Spośród nich chcielibyśmy – wspólnie z Czytelnikami magazynu i Użytkownikami naszego serwisu internetowego wybrać laureata tegorocznej edycji rankingu. Głosowanie odbędzie się online, za pośrednictwem strony Biznesmeblowy.pl

Na "Firmę Roku 2018" można głosować TUTAJ

Oto nasze propozycje:

1. Libro – znany i popularny producent mebli wypoczynkowych, jeden z najważniejszych polskich eksporterów mebli, inwestujący zarówno w najnowsze technologie produkcji, jak i w zgodne z aktualnymi trendami wzornictwo.

2. Comforty – jedna z największych polskich firm produkujących meble tapicerowane, eksporter biorący udział w ważnych imprezach targowych w Polsce i za granicą, promujący zdolnych projektantów i dbający o wizerunek polskich mebli na świecie.

3. Rejs – renomowany producent akcesoriów meblowych, który w tym roku obchodził jubileusz 25-lecia istnienia na rynku. Zdobywca „Lauru Konsumenta 2018” i tytułu „Top Marka 2018”.

4. Vox – producent mebli i artykułów do wyposażenia i wykończenia wnętrz. Firma poszukująca nowatorskich rozwiązań wzorniczych, dbająca o swój wizerunek nie tylko jako producenta, ale również aktywnego organizatora wydarzeń o charakterze kulturalnym i społecznym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ