• Autor: kh
  • 11 cze 2014 11:06 (aktualizacja: 12 cze 2014 08:43)

"Ranking Producentów Mebli 2014" - raport specjalny

Zapraszamy do lektury specjalnego e-raportu, w którym prezentujemy pełne wyniki organizowanego przez redakcję magazynu "Meble Plus" - Rankingu Producentów Mebli 2014.

Którzy producenci mebli są najlepiej oceniani przez ich partnerów z salonów meblowych? Z którymi najłatwiej, najprzyjemniej i najowocniej się współpracuje? - Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w naszym specjalnym e-raporcie, w którym zamieściliśmy kompletne wyniki Rankingu Producentów Mebli 2014.  

Oprócz podsumowania tegorocznej edycji rankingu, w naszym e-raporcie znajdą Państwo również rozmowy z przedstawicielami najwyżej notowanych w zestawieniu fabryk, a także artykuły na temat aktualnej sytuacji w polskiej branży meblarskiej.

Zachęcamy zwłaszcza do lektury materiału dotyczącego specyfiki sprzedaży mebli tapicerowanych, w którym znajdziecie Państwo między innymi aktualne dane statystyczne i opinie sprzedawców z salonów położonych w różnych częściach kraju. Mamy nadzieję, że zaciekawią Państwa również teksty o specyfice funkcjonowania salonu meblowego, a także coraz bardziej popularnej formie reklamowania własnych produktów na "szklanym ekranie". Do korzyści płynących z obecności mebli na planach seriali, filmów i programów wnętrzarskich przekonuje się coraz więcej producentów.

Zapraszamy do lektury -  (Uwaga! Włącz pełny ekran w oknie poniżej.) 

  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ