Fot. Fotolia

Fot. Fotolia

  • Autor: Redakcja
  • 10 lis 2017 09:05

Regulamin konkursu "Meble Plus - Produkt 2018"

Trwa XVI edycja konkursu "Meble Plus - Produkt Roku". Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2017. Zanim prześlą Państwo swoje zgłoszenie, warto zapoznać się z regulaminem, w którym mówimy o zasadach konkursu i świadczeniach dla laureatów.

REGULAMIN KONKURSU

MEBLE PLUS – PRODUKT 2018 (EDYCJA XVI)

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na portalu www.biznesmeblowy.pl

 1. Cel konkursu:

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Wyboru dokonują specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

2. Organizator

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” jest Redakcja magazynu branżowego „Meble Plus” wydawanego przez Publikator Sp. z o.o., z siedzibą w Białymstoku, ul. Cieszyńska 3a, 15-425 Białystok.

3. Uczestnicy

Uczestnikami konkursu mogą być producenci i wyłączni importerzy mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych, a także polscy przedstawiciele zagranicznych producentów.

4. Przebieg konkursu:

Konkurs rozpoczyna się 06.09.2017 Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty

do redakcji miesięcznika „Meble Plus” do dn. 30.11.2017. Wyboru produktów dokonuje Kapituła konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” i uroczyste wręczenie przyznanych tytułów nastąpi w lutym 2018 r. O terminie i miejscu laureaci zostaną powiadomieni w styczniu 2018 r.

5. Zasady konkursu:

A. Przedmiotem konkursu są produkty zgłoszone w 16 kategoriach:

– Jadalnia

– Salon

– Mebel mieszkaniowy

– Sofa

– Fotel/Krzesło

– Zestaw wypoczynkowy

– Kuchnia

– Sypialnia

– Garderoba

– Mebel dziecięcy i młodzieżowy

– Gabinet i Biuro/przestrzeń publiczna

– Design

– Elementy i półfabrykaty meblowe

– Materiały do uszlachetniania płyt

– Akcesoria meblowe

– Materiały tapicerskie

Jeden producent może zgłosić do konkursu więcej niż jeden produkt w jednej lub w więcej niż jednej kategorii.

Organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia danego produktu - po konsultacji ze zgłaszającym produkt Uczestnikiem Konkursu - do innej kategorii konkursowej.

B. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie produkty, które zostały wprowadzone na rynek polski nie wcześniej niż w marcu 2016 r. Liczba zgłoszeń jest nieograniczona, jednak każde zgłoszenie obliguje uczestnika do uiszczenia opłaty oraz przesłania odrębnej dokumentacji.

C. Zgłoszenie produktu odbywa się poprzez nadesłanie do redakcji magazynu „Meble Plus” w terminie do 30.11.2017 wypełnionej Karty Rejestracyjnej oraz wypełnionej Karty Produktu wraz z dokumentacją (materiał ilustracyjny, opis techniczny, katalog itp.) przesłanych drogą elektroniczną lub faksem oraz potwierdzeniem wpłaty z tytułu uczestnictwa w konkursie.

Koszt zgłoszenia produktu do konkursu to 990 zł netto.

W przypadku zgłoszenia do konkursu więcej niż 1 produktu:

- przy zgłoszeniu 2 produktów – koszt produktu to 800 zł netto za każdy zgłaszany produkt;

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ