Szkolenie w białostockim technikum. Fot. Agnieszka Błachowska

Szkolenie w białostockim technikum. Fot. Agnieszka Błachowska

  • Autor: ab
  • 27 gru 2013 18:01

Rehau i Sevroll z Wiórem szkolą uczniów

8 kwietnia br. w białostockim Technikum Drzewnym odbyło się kolejne spotkanie uczniów z dostawcami dla branży meblarskiej.

W najbliższych dniach podobne szkolenia odbędą się również w Zespole Szkół Drzewnych nr 9 w Hajnówce. Tym razem udział w spotkaniu wzięli nie tylko maturzyści, ale też uczniowie pierwszej klasy szkoły zawodowej. Organizator cyklu spotkań – białostocka firma Wiór zaprosiła na prezentację szkoleniowców z firm Rehau i Sevroll. 

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia uczniom certyfikatów poświadczających odbycie szkolenia w zakresie obróbki materiału typu solid surface „Rausolidu” firmy Rehau (szkolenie to odbyło się w październiku ub.r.).

Następnie Tomasz Mazek, doradca handlowo-techniczny z firmy Rehau przeprowadził prezentację dwóch nowych produktów: listwy przyblatowej oraz meblowych żaluzji szklanych. Kolejna prezentacja, poprowadzona przez szkoleniowca z firmy Sevroll, objęła przegląd katalogowej oferty profili-uchwytów do drzwi przesuwnych, łamanych i rozwieranych oraz innych rozwiązań komponentów stosowanych przy produkcji i montażu tego typu zabudów. Poonadto uczniowie biorący udział w spotkaniu otrzymali najnowsze wydanie dwumiesięcznika „Produkcja Mebli”, który objął patronatem tę inicjatywę. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ