Jubileuszowa gala 25-lecia firmy Rehau na polskim rynku. Fot. erwis prasowy Rehau

Jubileuszowa gala 25-lecia firmy Rehau na polskim rynku. Fot. erwis prasowy Rehau

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 14 paź 2019 20:32 (aktualizacja: 14 paź 2019 20:33)

Rehau z 25-leciem w Polsce

Firma Rehau obchodzi dwudziestopięciolecie istnienia na polskim rynku. 12 września w zakładzie produkcyjnym w Śremie odbyła się oficjalna część obchodów jubileuszu.

- Ponad 25 lat temu zaczynaliśmy działalność na polskim rynku w niewielkim wtedy składzie, a dziś Rehau w Polsce to aż cztery lokalizacje oraz blisko 700 pracowników. Ten rok to nie tylko ćwierć wieku spółki, ale także 20 lat zakładu w Śremie, w który Grupa Rehau stale inwestuje. To właśnie dlatego pomysł, by zaprosić naszych partnerów i znamienitych gości do zakładu produkcyjnego – jest on symbolem siły i pozycji Rehau na rynku – powiedział Tadeusz Grubba – dyrektor generalny Rehau Polska.

Jubileuszowa gala rozpoczęła się przedstawieniem historii firmy, ale w bardzo nietypowy sposób. Pokaz malowania piaskiem, wykonany przez Tetianę Galitsynę, laureatkę programu „Mam Talent” specjalnie dla RehauPolska wywołał zdumienie widowni. W trakcie gali na scenie pojawił się również Jerzy Kryszak ze swoim recitalem, a prawdziwą gwiazdą wieczoru okazała się Ania Wyszkoni, wykonując wraz z zespołem prawdziwe muzyczne show.

Firma Rehau działa od ponad 70 lat na świecie i 25 lat w Polsce. Zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 54 krajach na sześciu kontynentach.  Działa w wielu branżach - w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, urządzaniu wnętrz. Stawia na rozwój fabryk, tworzenie własnych start-up’ów, wdrażanie innowacji, wprowadzanie nowych produktów i odwagę w optymalizacji dla jeszcze lepszych efektów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ