Fot. AuthenticModels/BM Housing

Fot. AuthenticModels/BM Housing

  • Autor: bm
  • 24 maj 2019 13:12 (aktualizacja: 24 maj 2019 15:15)

Repliki mebli sprzed lat - nowa marka na polskim rynku

Marka Authentic Models z Amsterdamu specjalizuje się między innymi z replikach mebli sprzed stuleci, a także w innych elementach wystroju wnętrza. Jej produkty niedawno dołączyły do portfolio BM Housing – dystrybutora znanych holenderskich marek.

Marka Authentic Models, chociaż przez 50 lat swej działalności wyrobiła sobie renomę na całym świecie, w Polsce jest stosunkowo mało znana. Właśnie dołączyła ona do portfolio BM Housing – dystrybutora znanych holenderskich marek, produkujących meble, oświetlenie i dodatki do wnętrz.

Meble i modele, oferowane przez Authentic Models, można było zobaczyć na promującym holenderskie wzornictwo Dutch Design Day, pod patronatem Ambasady Królestwa Niderlandów w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Ambasador Holandii w Polsce Ron J.P.M. van Dartel oraz Joanna Markus z BM Housing.

Authentic Models swoje wyroby sprzedaje w ponad sześćdziesięciu krajach na wszystkich kontynentach. W większości to wierne rekonstrukcje muzealnych eksponatów, pochodzących od XVII do XX wieku. Produkty są wykonywane ręcznie, stosowanymi od wieków metodami, z takich samych szlachetnych materiałów, z jakich powstały ich pierwowzory.

Produkty Authentic Models przyciągają unikalnym stylem i dbałością o najwyższą jakość wykonania, przede wszystkim jednak fantastycznymi historiami, które opowiadają. Kiedy usłyszeliśmy liczne fakty i anegdoty bezpośrednio związane z modelami poczuliśmy, że tak wyjątkowa marka musi trafić do naszego portfolio – mówi Joanna Markus z BM Housing. - Meble i dodatki Authentic Models wykańczają i tworzą unikalną atmosferę w hotelowych lobby, apartamentach, restauracjach czy w aranżacjach ekskluzywnych witryn sklepowych znanych marek na całym świecie. Trafiają także do wnętrz prywatnych fanów oryginalnych, ponadczasowych i luksusowych wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ