Fot. Eurofirany

Fot. Eurofirany

  • Autor: bm
  • 26 paź 2017 11:11

Rozpoczęły się targi Furnishow w Warszawie

W Warszawie, w centrum Expo XXI, rozpoczęły się dzisiaj targi meblowe Furnishow. Potrwają do soboty 28 października 2017. Wśród wystawców są producenci i dystrybutorzy mebli do mieszkań i biur, jak również firmy, które w swojej ofercie mają oświetlenie, tkaniny dekoracyjne i inne produkty służące aranżacji wnętrz.

Formuła imprezy nastawiona jest na promocję dobrego wzornictwa a ekspozycja koncentruje się szczególnie na produktach o wysokiej jakości wykonania i ponadprzeciętnych walorach użytkowych. Wśród wystawców są zarówno producenci i dystrybutorzy mebli do mieszkań, jak i biur. Ekspozycję mebli uzupełnia Strefa Dekoracji, Strefa Światła by Viva Light (można tu zobaczyć innowacyjne lampy, obiekty i instalacje świetlne najlepszych światowych marek: Vibia, Secto Design, Quasar, Pablo Design, Next, Lithoss, Lumini, Fontini, Emandes, Chors) oraz Strefa #dekorada, w której obecni będą architekci wnętrz oraz projektanci mebli i form użytkowych. Łącznie na targach swoje najnowsze kolekcje zaprezentuje około 60 firm i marek. Ciekawostką będzie Tiny House, który będzie można zobaczyć na ekspozycji. Tiny house - w dosłownym tłumaczeniu „malutki dom” - to niewielki, całoroczny domek.

Dwa pierwsze dni, czwartek i piątek, skierowane są do profesjonalnej publiczności. Ostatniego dnia, w sobotę organizatorzy zapraszają także klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli i wnętrzarskich dodatków. To nie tylko okazja, by na stoiskach poszukać inspiracji w aranżacji wnętrz, ale także możliwość uczestnictwa w ciekawych prelekcjach. 

W programie targów znajdują się także dwa warsztaty design thinking. Ich robocze tytuły to „Workspace for tomorrow, czyli powierzchnie biurowe i komercyjne, które zachęcają do pracy” (26.10) oraz „Home & life balance, czyli czego rzeczywiście chce Klient, a nie chce nam o tym powiedzieć” (27.10). Udział w warsztatach jest płatny a liczba uczestników jest ograniczona.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ