Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 04 maj 2015 12:39 (aktualizacja: 05 maj 2015 08:15)

Rozpoczęły się targi „Interzum” w Kolonii

Dziś (5 maja br.) rozpoczynają się targi „Interzum” w Kolonii. Przez cztery najbliższe dni tereny wystawiennicze Koelnmesse będą oblegane przez zwiedzających z całego świata, którzy przyjechali tu, by poznać najnowsze trendy w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.

Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia i miejsca, których nie można przegapić, odwiedzając tegoroczny „Interzum”.

W halach 9, 10.1 i 10.2 swoje oferty prezentują firmy branży tekstylnej. W sektorze „Textile & Machinery” pojawiło się ok. 460 wystawców, z czego 75% stanowią producenci z zagranicy. Przedstawią oni całe spektrum materiałów i technologii stosowanych do produkcji mebli tapicerowanych oraz materacy, jak również rozwiązania służące do obróbki i przetwarzania materiałów obiciowych i skór. Szczególnie dużym zainteresowaniem powinna cieszyć się prezentacja „na żywo” procesu produkcyjnego, która będzie miała miejsce w hali 10.1.

Z kolei w sektorze „Materials & Nature” będzie można przyjrzeć się najnowszym propozycjom w dziedzinie projektowania mebli, a także wykańczania ich powierzchni. W halach 4.2, 5.1 oraz 6 międzynarodowi producenci pokażą nowe produkty i trendy, które będą wyznaczały tegoroczne kierunki rozwoju branży meblarskiej. Zdaniem organizatorów, wciąż kluczową rolę w przemyśle meblarskim będzie odgrywało lite drewno. Liczyć się będą również autentyczność i indywidualizm, obserwowane choćby w najnowszych propozycjach producentów papierów dekoracyjnych. Wielu wystawców, którzy zaprezentują swoje oferty podczas targów „Interzum”, zdradza również, że wracają do łask wykończenia na wysoki połysk. Przekonać się o tym będzie można, zaglądając na stoiska znajdujące się w halach 4.2, 5.1 i 6.

Wszyscy zainteresowani systemami oświetleniowymi, a także akcesoriami i półproduktami dedykowanymi dla przemysłu meblarskiego na pewno nie powinni być zawiedzeni, jeżeli odwiedzą hale 3.2, 4.1, 4.2, 5.2, 7, 8. Właśnie tam będzie można obejrzeć najnowsze propozycje firm zgrupowanych w sektorze „Function & Components”. Z zapowiedzi producentów, którzy wystawiają się na targach, można wnioskować, że wspólnym mianownikiem tegorocznych nowości będzie dążenie do zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania przejawiającego się w ergonomii i zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ