iSaloni 2016

iSaloni 2016

  • Autor: bm
  • 02 kwi 2017 21:53

Rozpoczęły się targi „iSaloni 2017 w Mediolanie!

Od wtorku do niedzieli (4-9 kwietnia 2017) w Mediolanie odbywają się największe w Europie i jedne z najważniejszych na świecie targi meblowe. W tym roku targom „iSaloni” towarzyszy impreza wystawiennicza dla branży oświetleniowej – biennale „Euroluce”, które odbywa się co dwa lata zamiennie z „Eurocucina”.

Organizatorzy spodziewają się w tym roku ponad 370 tysięcy zwiedzających ze 165 krajów, a także ponad 5,5 tysiąca dziennikarzy prasy branżowej, wnętrzarskiej, budowlanej itp, którzy będą oglądać ponad 2000 przygotowanych ekspozycji.

Targi w Mediolanie to wydarzenie, na którym co roku spotykają się producenci, projektanci, dystrybutorzy mebli i akcesoriów meblowych, aby zaprezentować swoje dokonania i jednocześnie zobaczyć, co na nowy sezon wnętrzarski proponują inni. Tutaj nie tylko kwitnie meblowy biznes, ale również kreowane są trendy w meblarstwie i aranżacji wnętrz. W tym roku jak zwykle nie zabraknie największych światowych marek meblarskich, które zaprezentują nie tylko najnowsze produkty, ale także meble doskonale już znane na międzynarodowym rynku, a niektóre wręcz uważane za ikony designu. Wśród producentów mebli zobaczymy między innymi marki z grupy Euromobil, firmy takie jak Pedrali, Pianca, Porro, Kartell, Walter Knoll, Brühl, Leolux, Arketipo, Lema, Moroso, Flexform i wiele innych.

Na targach w Mediolanie co roku wystawiają się też polskie marki. Pojawi się między innymi Grupa Nowy Styl, która w przestrzeni Workplace pokaże swoje najnowsze koncepcje aranżacji przestrzeni pracy. W ramach Workplace zobaczymy też produkty Zietaprozesdesign. Na „iSaloni” będzie też, podobnie jak w ubiegłym roku, firma Comforty, na której stoisku, oprócz obejrzenia najnowszych propozycji, będzie można spotkać się z projektantami, m.in. Krystianem Kowalskim, Mają Ganszyniec, Tomkiem Rygalikiem czy Philippe Nigro. Ponadto zwiedzający maja okazję obejrzeć produkty firm: Paged, Fameg czy SedJa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ