Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: Redakcja
  • 05 maj 2016 10:15 (aktualizacja: 05 maj 2016 10:20)

Rozpoczynamy Ranking Producentów Mebli!

Otwieramy kolejną edycję Rankingu Producentów Mebli. Wspólnie z salonami meblowymi typujemy firmy, które w 2015 roku nie tylko wykazały wysoką sprzedaż produktów, ale również dały się poznać jako godni zaufania partnerzy biznesowi, aktywnie wspierający rozwój branży meblowej.

W ubiegłorocznej edycji rankingu ponad 100 salonów meblowych z różnych stron Polski udzieliło swojej rekomendacji producentom mebli, z którymi na co dzień współpracują. Wymieniono wówczas łącznie ponad 60 producentów mebli skrzyniowych i ponad 50 firm produkujących meble tapicerowane. Każdy z przedstawicieli salonów mógł wskazać maksymalnie 10 najlepszych producentów mebli tapicerowanych i tyle samo producentów mebli skrzyniowych.

W tym roku ranking odbywa się na podobnych zasadach. Większość sklepów meblowych otrzymała już indywidualne zaproszenie do udziału w przedsięwzięciu. Niewykluczone, że nasza informacja nie dotarła jednak do wszystkich.

Jeśli są Państwo właścicielami (lub pracownikami) sklepu meblowego i chcieliby Państwo wziąć udział w rankingu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z redakcją: bmichalik@publikator.com.pl 

  • Ranking Producentów Mebli

    Ranking Producentów Mebli jest swoistą oceną polskiej branży meblarskiej, dokonaną przez najbliższych jej partnerów – salony meblowe. Wyniki rankingu opierają się na punktach przyznawanych przez ankietowane salony meblowe z całej Polski. Traktujemy to jako rodzaj sondażu, ponieważ odpowiedzi udzielają nam losowo wybrane placówki handlowe. Przy typowaniu producentów przedstawiciele salonów meblowych brali pod uwagę następujące czynniki: wysokość obrotów osiąganych przez dany salon w relacjach z producentem, jakość kontaktów handlowych, udział producenta przy tworzeniu i uaktualnianiu ekspozycji w danym salonie, jakość materiałów promocyjnych dostarczanych przez producenta, jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, jakość rozpatrywania reklamacji.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ