• Autor:
  • 27 gru 2013 18:02 (aktualizacja: 31 paź 2007 00:00)

Rozstrzygnięcie akcji „Kryształowy fotel za kryształowe serce”

W sobotnią noc zakończyła się akcja Nowy Styl Group i Fundacji Mam Marzenie
„Kryształowy fotel za kryształowe serce” w wyniku, której pięcioletni Emil pojedzie na wycieczkę swoich marzeń. Akcja „Kryształowy fotel za kryształowe serce” to internetowa licytacja fotela udekorowanego 3.702 kryształami CRYSTALLIZED - Swarovski Elements, która zakończyła się w minioną sobotę oraz loteria w hotelu Mariott, która odbyła się 12 października 2007.

Przez ostatnie dwa tygodnie internauci walczyli o fotel z kryształowymi zdobieniami, który jest dokładnie 50 mln egzemplarzem przygotowanym przez Nowy Styl Group – fundatora fotela. Natomiast w loterii główną nagrodę stanowił fotel marki Nowy Styl, z unikalnym numerem 50.000.001. O obydwie nagrody toczyła się zacięta walka głównie między partnerami firmy Nowy Styl. Wszystko jednak zostało w… branży.

W wyniku loterii fotel numer 50 000 001 trafił do salonu meblowego Styl do Arkadiusza Basińskiego i Renaty Gawroniak, którzy prowadzą salon meblowy w Gorzowie Wielkopolskim. Loteria pozwoliła na zebranie niemal 17 tysięcy złotych.

Kryształowy fotel natomiast licytowany był na portalu allegro.pl. Aukcję odwiedziło ponad 11 tys. osób. Ostateczną walkę stoczyły trzy firmy – dwóch dystrybutorów wyrobów Nowy Styl Group (Duo Meble i MPC) i jeden z jej konkurentów – firma Gawin z Międzyborza. Najwyższą ofertę – 7.900 zł, zaoferował Mariusz Gawin.
„Kryształowa akcja” pozwoliła na zebranie 23.450 zł. Za tę sumę 5-letni Emil już na wiosnę pojedzie na egzotyczne Safari.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ