Właśnie rozpoczęła działalność nowa internetowa platforma sprzedaży mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz Make Home. Fot. Make Home

Właśnie rozpoczęła działalność nowa internetowa platforma sprzedaży mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz Make Home. Fot. Make Home

  • Autor: mg
  • 14 marz 2018 10:09 (aktualizacja: 15 marz 2018 08:50)

Ruszył nowy sklep internetowy z meblami

Właśnie rozpoczęła działalność nowa internetowa platforma sprzedaży mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz Make Home.

Koncepcja Make Home opiera się na wnikliwych obserwacjach nadchodzących trendów i wyczuciu stylu. Próżno szukać u nas kolejnych kopii znanych foteli, lamp czy sof. Postawiliśmy na oryginalność, dlatego też oferowane przez nas produkty są po prostu wyjątkowe i w dodatku w bardzo korzystnych cenach – mówi Katarzyna Kosim-Mroczkiewicz, dyrektor marki Make Home. Wszystkie meble i większość dodatków jest wyprodukowana w Polsce. Zyskujesz pewność, że kupujesz najwyżej jakości akcesoria do wyposażenia wnętrz, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są również niezwykle funkcjonalne – zapewnia.

W sklepie można znaleźć m.in. fotele w stylu ludwikowskim, fotele typu chesterfield czy nowoczesne skandynawskie bryły. Do kompletu można dobrać sofy i podnóżki. Jest też mnóstwo dodatków w każdym stylu i tkaniny zaprojektowane przez młodych twórców.

Poza standardowym menu, w ofercie znalazł się też dział DIY. Serwis proponuje także trzy intuicyjne drogi wyszukiwania produktów: "Szukam konkretnego mebla", "Potrzebuję inspiracji" oraz "Shop the look". Pierwsza z nich zakłada tradycyjną formę wyboru mebli i akcesoriów za pomocą filtrów. W dziale "Inspiracje" znajdują się opisy najpopularniejszych stylów i propozycje mebli oraz dodatków pasujących do każdego z nich. Z kolei dział "Aranżacje" to gotowe realizacje przygotowane przez topowych dekoratorów, dający możliwość zakupu wszystkich bądź wybranych produktów w nich użytych.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ