Oferta salonu Damnet. Fot. Damnet

Oferta salonu Damnet. Fot. Damnet

  • Autor: mg
  • 08 paź 2018 13:17 (aktualizacja: 08 paź 2018 13:38)

Salon Damnet zyskał nowy wygląd

Wnętrza znajdującego się w warszawskiej Galerii Wnętrz Domar salonu Damnet zyskały nowy wygląd. Szczególną uwagę zwraca utworzona tam Aleja Gwiazd, prezentująca krzesła-ikony designu.

Czytaj też: Balma otworzyła salon firmowy w Sopocie

W ofercie salonu Damnet można znaleźć ponad 50 marek, a wśród nich m.in. Magis, Pedrali, Tonon, Gubi i Conform. Króluje design skandynawski, holenderski, duński i śródziemnomorski.

Po renowacji salon został podzielony na dwie strefy tematyczne. Pierwsza z nich prezentuje design duński i holenderski. W drugiej strefie znajdują się z kolei krzesła pochodzące z pracowni projektantów hiszpańskich, włoskich, a także bośniackich.

Chcemy edukować naszych klientów, aby inwestowali nie tylko w wykończenie domu czy mieszkania, ale też w piękne przedmioty użytkowe, ponadczasowe, które niezmiennie cieszą domowników. Duńczycy, z którymi współpracujemy, cenią sobie prostotę. Ich mieszkania są bardzo minimalistyczne – białe ściany, porządna drewniana podłoga i…wspaniałe meble, nierzadko od znanych projektantów. I w Danii ludzie szczycą się tym, że ich mebel jest taki szczególny, a przy tym znają jego historię. Dlatego postanowiliśmy edukować Polaków i stworzyć Aleję Gwiazd – krzeseł, aby pokazać wartość ciekawego wzornictwa. Mamy nadzieję, że nasi klienci również nauczą się cieszyć i szczycić tym, że posiadają w domu krzesło projektu np. Arne Jacobsona czy topowych światowych marek – Aristan, Magis, Pedrali czy Gubi i Conform – mówi właścicielka salonu Damnet, Anna Długokęcka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ