Flagowy salon Verle Küchen w Warszawie

Flagowy salon Verle Küchen w Warszawie

  • Autor: bm
  • 16 kwi 2018 17:57 (aktualizacja: 18 kwi 2018 10:08)

Salon niemieckiej marki kuchennej został otwarty w Warszawie

Trzynasty z kolei, największy salon niemieckiej marki Verle Küchen został otwarty w Warszawie. Na powierzchni 270 m2 wyeksponowano tam dziewięć modeli kuchni producenta.

Do tej pory marka Verle Küchen otworzyła już 12 salonów na terenie kraju. Teraz przyszedł czas na ten największy, flagowy, który mieści się przy ul.. Puławskiej. Na ekspozycji znajduje się tu aż dziewięć modeli kuchni, szeroko prezentujących możliwości wzornicze i funkcjonalne marki. Większość stanowią modele nowoczesne, natomiast na zwolenników kuchni klasycznych czeka model Sylt. Wśród kuchni nie mogło zabraknąć modeli wyposażonych we wprowadzone tym roku rozwiązania. I tak dostosowaną do wzrostu współczesnych ludzi wysokość dolnych szafek XL znajdziemy w ekspozycyjnych modelach Stone Art i Focus. Nowej generacji blaty laminowane Xtra, umożliwiające montowanie zlewozmywaków i płyt grzewczych na równo z ich powierzchnią, pokazane zostały w modelu Sylt. Wszystkie kuchnie wyposażone są w urządzenia Siemensa.

Ekspozycję w głównej mierze stanowią modele wykończone najnowszej generacji laminatami o sensorycznej trójwymiarowej powierzchni. Są one bez wątpienia najbardziej praktycznym i jednocześnie przystępnym cenowo rozwiązaniem, które wiernie odwzorowuje naturalne materiały. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ