Salon Agata w Nowym Sączu

Salon Agata w Nowym Sączu

  • Autor: bm
  • 08 marz 2018 11:26 (aktualizacja: 11 marz 2018 11:48)

Salony Agata nie boją się zakazu handlu w niedzielę

Sieć salonów meblowych Agata zapowiada, że nie będzie przeprowadzała redukcji zatrudnienia w związku z zakazem handlu w niedziele. Nie będzie też wydłużała godzin otwarcia sklepów w pozostałe dni tygodnia.

 

Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny sieci salonów Agata:

Nasza firma zawsze działa zgodnie z prawem, w związku z czym salony Agata będą zamknięte w dni objęte zakazem handlu. Już od kilku lat prężnie rozwijamy sprzedaż w kanałach e-commerce
i planujemy dalszy rozwój w tym obszarze. Zgodnie z obowiązującym prawem sklepy internetowe będą normalnie funkcjonować przez wszystkie dni w miesiącu i spodziewamy się wzrostu obrotów generowanych przez ten kanał sprzedaży. Szacujemy, że zmiana przyzwyczajeń zakupowych Polaków, spowodowana wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę, nastąpi na przestrzeni ok. 6 miesięcy i nie będziemy mieli do czynienia ze znaczną zmianą wolumenu sprzedaży. Mając to na uwadze, na ten moment nie widzimy potrzeby wydłużania godzin pracy salonów. Nie planujemy również redukcji etatów ani ograniczenia zatrudnienia w związku z wejściem w życie nowego prawa. Opracowaliśmy system, który pozwoli nam zapewnić stabilność zatrudnienia obecnym pracownikom.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ