Salon Agata w Lubinie

Salon Agata w Lubinie

  • Autor: bm
  • 23 lis 2018 11:19 (aktualizacja: 27 lis 2018 11:29)

Sieć Agata wkrótce otworzy swój kolejny sklep

30 listopada w Lubinie odbędzie się oficjalne otwarcie salonu sieci Agata – popularnego dystrybutora mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. To 26. w Polsce punkt sprzedaży należący do firmy. Realizacja inwestycji jest wynikiem długofalowego planu strategicznego marki.

Salon w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 22A powstawał od początku marca br. Nowy salon ma blisko 11 tys. metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Wokół sklepu powstało też 246 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Zadowolenia z zakończenia budowy nie ukrywają przedstawiciele marki.

"Salon w Lubinie to druga inwestycja firmy w województwie lubuskim. Dynamiczny rozwój naszej sieci jest bezpośrednio skorelowany ze strategią firmy, która zakłada rozwój punktów sprzedaży o 2-3 salony rocznie. Cieszę się, że nasza marka zaznacza coraz silniej swoją obecność w rejonie Polski zachodniej" – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny salonów Agata.

Pojawienie się wiodącego dystrybutora mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz w Lubinie to również duża zmiana na lokalnym rynku pracy. W nowym salonie marki Agata zatrudnienie na różnych stanowiskach znalazło blisko 100 osób.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ