Szafka Richessa. Fot. Home&You

Szafka Richessa. Fot. Home&You

  • Autor: bm
  • 16 sty 2017 10:39 (aktualizacja: 16 sty 2017 14:12)

Sieć Home&You będzie sprzedawać meble

Znana z bogatej oferty produktów do aranżacji wnętrz sieć sklepów Home&You postanowiła wprowadzić do swojej oferty meble. Są to w większości niewielkie szafki, stoliki, komody, utrzymane w klimacie charakterystycznym dla marki Home&You - w stylu romantycznym i delikatnych, pastelowych kolorach.

Do kolekcji mebli Home&You należy między innymi toaletka "Elegante", utrzymana w klimacie glamour, wyposażona w duże lustro i szufladki na drobiazgi. Ciekawą propozycją są szafki: "Asimmetrico" lub pastelowe "Richessa", które z powodzeniem mogą funkcjonować zarówno w pojedynkę, jak również uzupełniać się i tworzyć spójną całość. Kolorowe fronty i różne motywy geometryczne dodają tym niebanalnym konstrukcjom lekkości i szyku.

Szafka na wino "Bastide" to stylowy, wykonany z białej płyty MDF i ozdobiony napisem mebel, który z łatwością pomieści 10 butelek wina wraz z kieliszkami i dodatkowymi akcesoriami. Kolekcję uzupełniają szafka nocna oraz szafka z szufladami.

Krzesło "Traspar", wykonane z przezroczystego tworzywa przykuwa uwagę nowoczesną formą i ergonomicznym kształtem. To stylowe siedzenie, które wraz z opływowym blatem stolika "Ideo", doskonale uzupełni awangardową aranżację wybranego pomieszczenia naszego domu.

Wszystkie meble dostępne są w ofercie sprzedaży online.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ