Agata SA laureatem Retailers Awards 2017

Agata SA laureatem Retailers Awards 2017

  • Autor: bm
  • 05 cze 2017 09:45 (aktualizacja: 05 cze 2017 09:54)

Sieć salonów Agata - laureatem Retailers' Award 2017

Sieć wielkopowierzchniowych salonów wyposażenia wnętrz Agata została wyróżniona w konkursie SCF 2017 Retailers' Award. Spółka otrzymała nagrodę w kategorii Retails Store Design. Tym, co ocenili jurorzy konkursu, były przede wszystkim aranżacje salonów sprzedaży, ale również inne aspekty działalności sieci.

Agata S.A. została doceniona przez jury, w skład którego wchodzili reprezentanci i eksperci międzynarodowego środowiska firm doradczych tj. CBRE, Colliers, Savills, Cushman & Wakefield, JLL
i Mallson. Ocenie podlegały przede wszystkim aranżacje wprowadzone przez sieci handlowe, ale również dostosowanie punktów sprzedaży detalicznej oraz oferty do trendów rynkowych i potrzeb konsumenckich.

"Ta nagroda to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale również docenienie naszych starań, które wkładamy w to, aby każdy salon był przyjaznym i komfortowym miejscem dla naszych Klientów. Miejscem, które nie tylko sprzyja zakupom, ale również inspiruje do zmian oraz podsuwa funkcjonalne i wygodne rozwiązania. Agata S.A., mając już ponad 60 lat doświadczenia w branży, z łatwością dostosowuje się do zmieniających się potrzeb Klientów i podąża za rynkowymi trendami budując komfortowe przestrzenie kolejnych salonów" – podkreśla Marek Gonsior, Dyrektor ds. Marketingu Agata S.A.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ