Sofa i fotel z kolekcji Hampton. Fot. Wajnert

Sofa i fotel z kolekcji Hampton. Fot. Wajnert

  • Autor: bm
  • 25 kwi 2018 10:37 (aktualizacja: 26 kwi 2018 09:45)

Sofy dwuosobowe - przegląd produktów z polskiego rynku

Mała, dwuosobowa sofa to mebel niezwykle przydatny w niewielkich wnętrzach i w związku z tym cieszy się dużą popularnością wśród polskich klientów. Prezentujemy 30 produktów dostępnych w sklepach meblowych.

PIRJO

Black Red White

Charakterystyka: Wypełnienie siedziska sofy stanowi sprężyna falista i pianka, wypełnienie oparcia to pas tapicerski i pianka. Sofa ma stopki drewniane – wybarwienie do wyboru według wzornika. Prezentowana tkanina z kolekcji Baku 17 Blue. Sofa bez funkcji spania i pojemnika na pościel.

TORRES II LUX

Black Red White

Charakterystyka: Rozkładana sofa – klasyczny model o dużej powierzchni użytkowej. Lekko działający automat oraz taśma skutecznie wspomagają rozkładanie mebla, a o spokojny i smaczny sen dbają sprężyny bonellowe rozmieszczone równomiernie w siedzisku i oparciu. Na wyróżnienie zasługuje system kieszeniowego wypełnienia poduszek oparciowych.

MAXIME

Black Red White

Charakterystyka: Wypełnienie siedziska stanowi sprężyna falista i pianka, wypełnienie oparcia pas tapicerski i pianka. Stopki drewniane – wybarwienie według wzornika. Prezentowana tkanina z kolekcji Memory 10 Light Blue. Sofa bez funkcji spania i pojemnika na pościel.

LEGEND

Bydgoskie Meble

Charakterystyka: Sofa Legend zapewnia maksymalny poziom wygody. Może być wyposażona w praktyczną szufladę lub funkcję spania. Doskonale pasuje do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego jak i klasycznego.

MALACHIT

Bydgoskie Meble

Charakterystyka: Sofa Malachit jest bardzo komfortowa. Miękkie siedzisko i wygodne oparcie to jej główne cechy. Dodatkowo wyposażona jest w praktyczną szufladę.

VERBO

Bydgoskie Meble

Charakterystyka: Sofa Verbo wyróżnia się ciekawym i niestandardowym wzornictwem. Doskonale pasuje do wnętrza nowoczesnego jak i klasycznego. Sofa wyposażona jest w funkcję relaksu manualnego lub elektrycznego.

HENRY

Etap Sofa

Charakterystyka: Sofa „Henry” to połączenie królewskiego tronu ze współczesnym designem. Stylowe pikowania i ciekawa forma to cechy wyróżniające tę kolekcję. Do sofy można dobrać podnóżek, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

MILANA

Etap Sofa

Charakterystyka: Sofa Milana jest lekka i zgrabna. Można wybrać do niej drewniane lub metalowe nóżki. Łączy elegancję i wygodę. Doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu.

CALVARO

Etap Sofa

Charakterystyka: Sofa „Calvaro” reprezentuje styl włoski. Miękkie oparcia, głębokie, mięsiste siedzenia na subtelnych nóżkach, sprawiają wrażenie, jakby sofa unosiła się nad ziemią.

MODERN

Etap Sofa

Sofa Modern nawiązuje do stylu lat sześćdziesiątych. Pikowane oparcia i skośne drewniane nóżki nadają sofie ciekawy wygląd.

MONDO

Gala Collezione

Charakterystyka: Sofa utrzymana w stylu minimalistycznej elegancji, niezwykle miękka i komfortowa. Gwarantuje doskonały wypoczynek i jest efektowną ozdobą salonu. Szyku i lekkości dodają jej smukłe, czarne metalowe nóżki, które doskonale równoważą masywną bryłę mebla.

VOSS

Gala Collezione

Charakterystyka: „Voss” to elegancki, wygodny, doskonale wyprofilowany mebel, na wysokich smukłych drewnianych nóżkach, ozdobiony na oparciu ciekawymi pikowaniami. To propozycja dla osób, lubiących meble, które swoją miękką linią oraz subtelnymi zdobieniami tworzą w pomieszczeniu ciepłą i przyjazną atmosferę.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • scandicsofa.pl, 2018-05-08 14:33:50
    Sofy w stylu skandynawskim prezentują się naprawdę dobrze niemalże w każdym wnętrzu! ;)