Fot. Rom/Sanimex

Fot. Rom/Sanimex

  • Autor: bm
  • 20 maj 2019 15:16 (aktualizacja: 22 maj 2019 20:10)

Sofy i narożniki modułowe - jakie możliwości mają klienci?

Dzięki odpowiedniej aplikacji i szerokiej ofercie dostępnych modułów klienci mogą sami zaprojektować sofy, dopasowane do rozmiarów i kształtów wnętrza. Taką możliwość dają np. sofy marki Rom, dostępne w Galerii Mebli Sanimex w Gliwicach.

Klient salonu meblowego może sam zaprojektować meble wypoczynkowe i dostosować ich wymiary do wielkości i kształtu pomieszczenia. Sofy i narożniki można skonfigurować za pomocą aplikacji. Do dyspozycji są także dodatkowe funkcje jak relaks, podgrzewane siedziska, a także sterowanie elektryczne i za pomocą smartfona.

Na rynku dostępne są kolekcje mebli wypoczynkowych obejmujące kanapy i narożniki, przy tworzeniu których wykorzystano modułowe bryły - najczęściej moduł sofy, części narożnej i pufy. Pozwalają one dowolnie konfigurować mebel i tworzyć wiele jego układów. Możemy stworzyć:

- małą sofę

- wygodny narożnik, który ma tradycyjny kształt litery L

- dużą kanapę narożną (mogącą pomieścić np. 12 osób) w nowoczesnym kształcie litery U.

Dzięki systemowi modułowemu o ostatecznym wyglądzie sofy decydują Klienci. To oni tworzą mebel unikalny, który jest inny niż te dostępne w gotowych konfiguracjach. Można też wybrać rodzaj nóżek, a także materiał, z którego będzie wykonana tapicerka (skóra lub tkanina). Doradcy producenta przygotowują dla Klientów indywidualne koncepcje kolorystyczne z szerokiej gamy barw. Istnieje możliwość zastosowania nici kontrastowej. W zależności od modelu możemy wybrać wysokość siedziska. W przypadku wybranych modeli sof skórzanych - pod skórą zamontowana jest fizelina, która pozwoli zmniejszyć elastyczność i ograniczyć powstawanie fałd.

Aby produkt był jak najbardziej zindywidualizowany, powinien być także wyposażony w dużą ilość dodatkowych, opcjonalnych funkcji. W zależności od modelu możemy wybrać sofę, która posiada np.:

- funkcję spania o różnych szerokościach

- funkcję relaks, np. jednoczesne odsunięcie od podłogi i opuszczenie oparcia (relax elektryczny)

- ruchome zagłówki (elektryczne sterowane, cichy system na prowadnicach)

- ruchome podłokietniki i poduszki, które umożliwiają powstanie oparcia albo podłokietnika

- opcję memory, która pozwala zarejestrować i przywołać ulubioną pozycję

- podgrzewane siedziska

- wbudowane gniazdka elektryczne i USB

- aplikację, która pozwala na sterowaniem meblem za pomocą smartfona.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ