Sofa Hana Bed. Fot. Adriana Furniture

Sofa Hana Bed. Fot. Adriana Furniture

  • Autor: bm
  • 25 sty 2017 12:53 (aktualizacja: 25 sty 2017 13:02)

Sofy z funkcją spania - najchętniej kupowane przez klientów

Doskonale sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach, ale chętnie kupują je również właściciele dużych domów. Sofy z funkcją spania są praktycznym rozwiązaniem, a wprowadzane przez producentów nowinki technologiczne i pomysły na zwiększenie komfortu sprawiają, że ich popularność rośnie.

Meble wypoczynkowe z funkcją spania znakomicie sprawdzają się w małych mieszkaniach, w których nie ma osobnych pomieszczeń dla gości, a każdy metr kwadratowy z uwagi na niewielki metraż musi być dobrze zagospodarowany, chętnie jednak kupują je też właściciele domów jednorodzinnych. Są nie tylko wygodne, ale też estetyczne, dlatego w salonie mogą z powodzeniem pełnić rolę dekoracyjną. Ich kolejną ważną zaletą jest fakt, że po złożeniu nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Dziś wystarczy już tylko kilka sekund, aby wygodny mebel wypoczynkowy stał się komfortowym łóżkiem. Producenci mebli oferują coraz bardziej przemyślane kształty siedzisk oraz stosują w nich udogodnienia i mechanizmy, które mają zapewnić nam wygodę. Mają też po rozłożeniu coraz większą powierzchnię materaca, dzięki czemu nawet codzienne spanie może być bardzo wygodne. W najnowszej sofie marki Adriana Furniture – "Hana Bed" mamy na przykład do dyspozycji podczas snu aż 155x194 cm powierzchni. Wymiary te nie odbiegają więc od tych stosowanych w pełnowymiarowych meblach sypialnianych. Za to poduszki lędźwiowe zapewnią komfort siedzenia w ciągu dnia. Dodatkowym atutem jest tu wygodny i trwały materac na sprężynach bonelowych z elastycznym wypełnieniem, dzięki któremu będą na nim komfortowo spać zarówno osoby, które lubią miękkie, jak i nieco twardsze posłania. To zastosowanie ma też miejsce choćby w przypadku najnowszej kanapy narożnikowej z funkcją spania "Vibe Bed" tego samego producenta. Warto w przypadku tego mebla zwrócić uwagę również na komfort relaksu w ciągu dnia, zapewniony za sprawą ruchomych podłokietników, które możemy ustawiać w dowolnej pozycji – zgodnie z naszymi upodobaniami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ