Zabudowa kuchenna firmy Stolzen. Fot. Stolzen

Zabudowa kuchenna firmy Stolzen. Fot. Stolzen

  • Autor: mg
  • 17 paź 2018 10:05 (aktualizacja: 18 paź 2018 10:30)

Stolzen rozszerza współpracę z projektantami zagranicznymi

Firma Stolzen, producent frontów meblowych i zabudów kuchennych, coraz mocniej stawia na współpracę z zagranicznymi biurami projektowymi.

Fronty i meble sygnowane marką Stolzen coraz częściej trafiają do odbiorców zagranicznych, a firma mocniej stawia na eksport.

Cały czas poszerzamy nasze rynki zbytu. Realizujemy zamówienia na wykonanie mebli kuchennych od biur projektowych właściwie z całej Europy – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. Wpływają do naszej firmy gotowe projekty, z określonymi materiałami. Mogę powiedzieć, że takich prestiżowych zamówień mamy bardzo dużo. Choć jesteśmy lokalną firmą z Elbląga, działamy praktycznie na terenie całej Europy.

Zagraniczni projektanci wnętrz przesyłają do firmy projekty zabudowy kuchennej, dzięki czemu specjaliści Stolzen mogą szybko ocenić, jak dany projekt można zrealizować i ile to zajmie czasu. Elbląska firma od wielu lat współpracuje ze znanymi w Europie biurami projektowymi, które wyposażają wnętrza luksusowych rezydencji.

Wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich realizacji na specjalne zamówienie projektantów wnętrz z wielu europejskich krajów – podkreśla Agnieszka Adamek. I dodaje: Zgłaszają się do nas również projektanci, którzy urządzają wnętrza domów znanych z pierwszych stron gazet Polaków. Wiele takich realizacji już wykonaliśmy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ