Kuchnia firmy Stolzen. Fot. Stolzen

Kuchnia firmy Stolzen. Fot. Stolzen

  • Autor: mg
  • 12 lip 2018 11:18 (aktualizacja: 12 lip 2018 13:59)

Stolzen wprowadził na rynek kolekcje mebli kuchennych

Firma Stolzen wprowadziła do sprzedaży cztery specjalne zestawy mebli kuchennych. Wcześniej były to kolekcje pokazowe.

Przed wprowadzeniem do sprzedaży cztery kolekcje mebli kuchennych miały charakter pokazowy - prezentowano je np. podczas imprez targowych.

Powstają tylko na specjalne zamówienie, według autorskich projektów, najczęściej dla klientów renomowanych studiów projektowych w krajach Europy Zachodniej, dla aktorów, polityków, sportowców – wyjaśnia Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. Teraz można je zamówić w naszej firmie.

Meble kuchenne elbląskiego producenta wykonywane są w modnych aktualnie stylach - nowoczesnym, angielskim czy skandynawskim. Uwagę zwracają w nich m.in. ręcznie wykonywane wkłady i organizery z drewna olejowanego, które pozwalają na przechowywanie różnych przedmiotów użytkowanych codziennie w kuchni.

Co istotne, ilość i kształt organizerów i drewnianych szuflad wykonujemy na specjalne zamówienie naszych klientów. Oni określają, jak ich meble kuchenne będą wyglądały – dodaje Agnieszka Adamek. To właśnie wyróżnia nasze produkcje. Nie są standardowe, robione pod jeden, konkretny wzór. Projektujemy i wykonujemy je zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów.

W meblach kuchennych zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, m.in. wysokie szafki, szuflady na butelki z winem czy rozsuwane systemy do przechowywania naczyń kuchennych. Jednocześnie użyto w nich akcesoria meblowe takich marek, jak Peka i Blum.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ