Cindy Crawford jest twarzą kampanii reklamowej Silestone by Cosentino

Cindy Crawford jest twarzą kampanii reklamowej Silestone by Cosentino

  • Autor: bm
  • 18 wrz 2019 13:57 (aktualizacja: 19 wrz 2019 14:31)

Supermodelka w kampanii reklamowej konglomeratów kwarcowych

Marka Silestone by Cosentino – producent konglomeratów kwarcowych wykorzystywanych m.in. w meblarstwie – rozpoczęła nową kampanię reklamową, w której główną role powierzono topmodelce Cindy Crawford. Kampania oficjalnie rozpoczęła się 17 września w Londynie.

Oficjalna premiera i prezentacja kampanii miała miejsce 17 września w cenionej londyńskiej restauracji ZELA, modnym miejscu w sercu West Endu. Przestrzeń  otwartą w 2018 r., zdobią stoły wykonane z materiału Silestone Eternal Marquina, podkreślające elegancki charakter tego miejsca. W wydarzeniu wzięli udział Eduardo Cosentino, wiceprezes wykonawczy Grupy ds. sprzedaży i prezes Cosentino North America; Santiago Alfonso, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji, Pedro Parra, wiceprezes ds. sprzedaży w Europie oraz Paul Gidley, dyrektor generalny Cosentino w Wielkiej Brytanii. Wśród gości znaleźli się najważniejsi klienci i partnerzy firmy w Europie. Cindy Crawford, gwiazda wieczoru, opowiedziała o swoich doświadczeniach z nową kampanią Silestone w rozmowie z Tonym Chambersem, byłym redaktorem naczelnym magazynu Wallpaper i założycielem firmy konsultingowej, TC & Friends.

Kampanię „Tops on Top 2019” będzie można oglądać w mediach na całym świecie, zarówno tych drukowanych, jak i internetowych, zwłaszcza specjalizujących się w zagadnieniach dotyczących trendów, projektowania i architektury. Cała kampania „Tops on Top 2019” została nakręcona w studio w Los Angeles. Modelka zamierza kontynuować swoją rolę jako globalny ambasador Silestone w 2020 roku. Wciąż będzie się pojawiać się na różnych wydarzeniach promocyjnych hiszpańskiej marki na całym świecie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ