Świat Łazienek i Kuchni (4/2018)

Świat Łazienek i Kuchni (4/2018)

  • Autor: Redakcja Świat Łazienek i Kuchni
  • 27 lip 2018 13:07

Świat Łazienek i Kuchni - nowy numer już w sprzedaży!

Na rynku ukazał się właśnie nowy, wakacyjny numer magazynu wnętrzarskiego "Świat Łazienek i Kuchni". Znajdziecie tu dużo inspiracje na letnie wnętrza, ale też praktycznych pomysłów na urządzenie stylowej kuchni i łazienki.

Wakacyjny numer "Świata Łazienek i Kuchni"  poświęcony jest aranżacji stylowych wnętrz. W części kuchennej skupiliśmy się na wyposażeniu podkreślającym tradycyjny wygląd kuchni. Pod lupę wzięliśmy dostępne na rynku kolekcje mebli utrzymanych w klasycznej konwencji, retro AGD, a także nowoczesne baterie i zlewozmywaki, które na zasadzie kontrastów doskonale wpisują się w stylizowane wnętrza. Nie mogło też tu zabraknąć porad architekta oraz przeglądu dostępnych na rynku rozwiązań – akcesoriów meblowych, dekoracji okien czy płytek ceramicznych dedykowanych do wnętrz klasycznych.

Z kolei w części łazienkowej przyglądamy się bliżej nie tylko obecnej już w części kuchennej klasyce, ale też modnej stylistyce loft i vintage. Zaprzyjaźnieni z redakcją architekci wnętrz zdradzają, jak dawkować te style, a my ze swej strony podpowiadamy jakie produkty wybrać, by uzyskać pożądany efekt.

Łazience poświęcony jest także dodatek specjalny - Urządzamy strefę prysznica. W sposób poradnikowy wprowadza on czytelnika w arkany urządzania tej strefy łazienkowej, poddając szczegółowemu przeglądowi takie rozwiązania, jak płytki ceramiczne dedykowane pod prysznic, kabiny i drzwi, brodziki i odpływy, baterie i deszczownie oraz akcesoria. Wszystko poparte rzetelnymi tekstami poradnikowymi oraz wypowiedziami ekspertów ekspertów.

W letnim numerze nie mogło zabraknąć gorących trendów i ciekawych pomysłów na urządzenie wakacyjnej kuchni, łazienki oraz jadalni pod chmurką.

Miłej lektury!
Urszula Tatur

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ