Corino, Mebin

Corino, Mebin

  • Autor: bm
  • 04 lip 2017 09:39 (aktualizacja: 05 lip 2017 10:30)

Szafki i półki RTV - zobacz, co jest dostępne na polskim rynku!

Telewizor we wnętrzu wymaga odpowiedniej oprawy, dzięki której będzie można z niego wygodnie korzystać. W przypadku mebli RTV przede wszystkim liczy się ich funkcjonalność, czyli dostosowanie mebla do wielkości telewizora i potrzeb sprzętu elektronicznego.

CZYTAJ TEŻ: Regały modułowe - wiele możliwości kreacji wnętrza

Oferta rynkowa szafek RTV jest bardzo szeroka: od prostych modeli stojących, wyposażonych w praktyczne półki i szuflady, po ergonomiczne wiszące. Meble RTV mogą stanowić również 2-elementowy zestaw: stojąca szafka na urządzenie do odtwarzania i wiszący panel na ekran – takie interesujące przykłady znajdziemy między innymi w kolekcjach firmy Mebin. Do wyboru są szafki zaopatrzone w różnorodne półeczki, wnęki i przegrody, które pomieszczą kilka odtwarzaczy np. Blu-ray, DVD czy konsolę PlayStation, a dobra organizacja przestrzeni wewnątrz mebli umożliwi przechowywanie wielu kolekcji nagrań. Inną zaletą tych niewielkich brył jest wygodny system otwierania push to open.

W meblach RTV przede wszystkim liczy się funkcja, czyli dostosowanie mebla do wielkości telewizora i potrzeb sprzętu elektronicznego. Stabilny, szeroki blat, o optymalnej głębokości 45-55 cm i wysokości około 50 cm zapewnią dobrą asekurację dla multimediów i komfort oglądania ulubionych programów. Ważne jest, aby szafka RTV była dopasowana wymiarami do wysokości mebli wypoczynkowych, by zasiadając przed telewizorem, użytkownik miał go zawsze w centrum pola widzenia. Należy zwrócić też uwagę na perforowane otwory usytuowane w tylnym panelu szafki – to rozwiązanie pozwoli na właściwą segregację oraz ukrycie niezbyt estetycznie wyglądających kabli.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ