Oslo. Fot. New Elegance

Oslo. Fot. New Elegance

  • Autor: bm
  • 31 lip 2018 08:05

Szare meble wypoczynkowe - przegląd produktów z polskich sklepów

Szarość to obecnie jeden z najbardziej popularnych kolorów w aranżacji wnętrz. Klienci chętnie wybierają szare meble wypoczynkowe - są uniwersalne, praktyczne i eleganckie. Zobacz ofertę produktów z polskiego rynku!

TORRES II LUX (Black Red White)

Rozkładana sofa – klasyczny model o dużej powierzchni użytkowej. Lekko działający automat oraz taśma skutecznie wspomagają rozkładanie mebla, a o spokojny i smaczny sen dbają sprężyny bonellowe rozmieszczone równomiernie w siedzisku i oparciu. Na wyróżnienie zasługuje system kieszeniowego wypełnienia poduszek oparciowych.

CALVARO (Etap Sofa)

Sofa „Calvaro” reprezentuje styl włoski. Miękkie oparcia, głębokie, mięsiste siedzenia na subtelnych nóżkach, sprawiają wrażenie, jakby sofa unosiła się nad ziemią.

MODERN (Etap Sofa)

Sofa Modern nawiązuje do stylu lat sześćdziesiątych. Pikowane oparcia i skośne drewniane nóżki nadają sofie ciekawy wygląd.

VOSS (Gala Collezione)

„Voss” to elegancki, wygodny, doskonale wyprofilowany mebel, na wysokich smukłych drewnianych nóżkach, ozdobiony na oparciu ciekawymi pikowaniami. To propozycja dla osób, lubiących meble, które swoją miękką linią oraz subtelnymi zdobieniami tworzą w pomieszczeniu ciepłą i przyjazną atmosferę.

MARKUS (Libro)

Prosta forma, o dość kanciastych kształtach sprawia, że mebel jest nie tylko elegancki, ale ma wyważone proporcje. Elementem ozdobnym jest charakterystyczna stebnówka. Podwójne sprężynowanie w siedzeniu zapewnia wysoki komfort wypoczynku, poduszki wypełnione pianką wysokoelastyczną. Funkcja spania typu puma.

NAPPA (Sweet Sit)

Mebel doskonale wpisujący się w modną stylistykę skandynawską. Wyróżnia go prosta linia, urozmaicona geometrycznymi pikowaniami na oparciu i boczkach. Lekkości dodają wysokie, drewniane nóżki. Sofa „Nappa” w łatwy sposób rozkłada się do spania – zastosowano tutaj system rozkładania typu C.S.T. Ma także wygodny pojemnik na pościel.

LIAM (Black Red White)

„Liam” to koncepcja modułowa, dzięki której można stworzyć własny narożnik samodzielnie. Do wyboru są zróżnicowane moduły, które można ze sobą swobodnie łączyć. Na co dzień komfortowe użytkowanie zapewniają sprężyny bonell, w które wyposażone zostało siedzisko oraz poduszki wypełnione kieszeniowo, zapewniające wygodne oparcie.

VILASUND (IKEA)
Sofa rozkładana z leżanką, kolor granatowy, wielkość łóżka po rozłożeniu: 140x200 cm. Miejsce do przechowywania pod szezlongiem. Sofa ma miękkie w dotyku zdejmowane pokrycie z mocnej i trwałej mieszanki bawełny i poliestru.

FRIHETEN (IKEA)
Sofa narożna z pojemnikiem, kolor ciemnoszary. Wielkość łóżka po rozłożeniu: 140x204 cm. Miejsce do przechowywania pod szezlongiem. Pokrywa pozostaje otwarta, więc możesz bezpiecznie i wygodnie wyjmować swoje rzeczy.

MUNDO PLUS (Libro)

Narożnik „Mundo Plus” nawiązuje swoją stylistyką do stylu glamour. Elegancja i ozdobne pikowania sprawiają, że mebel wygląda bogato i wytwornie. Delikatne stebnowanie na poszczególnych elementach jest dodatkowym akcentem ozdobnym podkreślającym linie mebla. Podwójne sprężynowanie oraz pianki wysokoelastyczne w oparciu sprawiają, że komfort wypoczywania jest bardzo wysoki.

MOON (MP Nidzica)

Mebel modułowy dający nieograniczone możliwości aranżacyjne dzięki różnorodności modułów wchodzących w skład programu. W układach narożnych posiada łatwo rozkładaną funkcję spania PUMA, ruchome zagłówki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ