Targi MoOD 2016

Targi MoOD 2016

  • Autor: bm
  • 12 lip 2017 09:44 (aktualizacja: 17 lip 2017 08:49)

Szeroka oferta tkanin tapicerskich - już wkrótce na targach MoOD!

W dniach od 6 do 8 września 2017 w centrum targowym Tour&Taxis w Brukseli odbędzie się kolejna edycja targów MoOD. Wydarzenie jest skierowane przede wszystki do gości biznesowych, z których zazwyczaj ponad 70 procent zainteresowanych jest ofertą dla przemysłu meblarskiego.

Oferta obić meblowych na rynek mieszkaniowy i kontraktowy, okładziny ścienne, dekoracje okien i inne tkaniny do wnętrz będzie można obejrzeć już wkrótce na targach "MoOD", których hasłem przewodnim co roku jest "tylko oryginalny design". Jest to impreza ważna z punktu widzenia biznesowego, ponieważ przyciąga producentów mebli z różnych stron świata i stwarza im platformę do nawiązywania kontaktów i podpisywania umów handlowych. Oferta targowa "MoOD" harmonijnie połączona jest z "butikową" wystawą najwyższej jakości tkanin "Indigo Brussels".

Ponieważ nowoczesne tkaniny mają wiele wspólnego nie tylko z designem, ale również z technologią, organizatorzy targów postanowili w tym roku położyć nacisk na ten aspekt branży. Zaprezentują się więc firmy oferujące produkty i usługi w zakresie zadruku cyfrowego, technologii LED, procesów zabezpieczania tkanin przed czynnikami zewnętrznymi - słowem wszystko to, co sprawia, że tkaniny są coraz bardziej wytrzymałe, odporne na brud i wilgoć, a w dodatku dają wyjątkowe efekty estetyczne we wnętrzach.

W ubiegłorocznej edycji targów tkaninowych wzięło udział ponad 4 tysiące gości, którzy przybyli w większości z Europy, ale też z Azji. Wystawców było 230 (z 20 krajów). Obok firm belgijskich pojawiły się między innymi producenci tkanin z Holandii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Francji, Hiszpanii czy Stanów Zjednoczonych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ