Prezes Jan Szynaka podpisał umowę o rozszerzenie współpracy z rynkiem arabskim. Fot. Szynaka Meble

Prezes Jan Szynaka podpisał umowę o rozszerzenie współpracy z rynkiem arabskim. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: bm
  • 13 lis 2018 10:14 (aktualizacja: 14 lis 2018 11:20)

Szynaka Meble rozszerza współpracę z Arabią Saudyjską

Na początku listopada 2018 prezes Jan Szynaka i dyrektor marketingu Michał Szynaka podpisali w Arabii Saudyjskiej umowę o rozszerzeniu współpracy z przedstawicielami podmiotów działających na rynkach arabskich.

Meble firmy Szynaka Meble już od kilku lat są dostępne na rynku arabskim, pojawiają się w mieszkaniach, apartamentach, hotelach i innych obiektach użytkowych. Na początku listopada prezes Jan Szynaka razem z dyrektorem marketingu Michałem Szynaka podpisali w Arabii Saudyjskiej umowę o rozszerzeniu współpracy.

Grupa Meblowa Szynaka jest pionierem w eksporcie polskich mebli na Półwysep Arabski. Firma ekspansję handlową na tamtejsze obszary rozpoczęła kilka lat temu. "Cieszymy się, że nasze meble budują pozytywny wizerunek Polski na świecie. Dzisiaj z sukcesem umacniamy naszą współpracę z Arabią Saudyjską, wyrażając przekonanie, że jej zakres będzie nieustannie poszerzany" – mówi prezes Jan Szynaka. Podczas listopadowej wizyty podpisano umowę z przedstawicielami podmiotów działających na rynkach arabskich gwarantującą rozszerzenie współpracy. Już w lutym przyszłego roku firma Szynaka Meble zaprezentuje swoją szeroką ofertę produktową podczas Targów DecoFair 2019/Interior Trends w Rijadzie.

Grupa Meblowa Szynaka odnotowuje roczny obrót na poziomie prawie miliarda złotych, z czego ponad 50% pochodzi z eksportu. Rocznie za granicę trafia kilkanaście milionów mebli z logo tej marki. Eksportowi partnerzy poza kontrahentami z Arabii Saudyjskiej to m.in. przedsiębiorcy z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Rosji, Turcji, Japonii, czy Korei Południowej, a lista ta nieustannie się powiększa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ