Wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie Firma Rodzinna Roku 2017

Wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie Firma Rodzinna Roku 2017

  • Autor: bm
  • 05 kwi 2017 12:00 (aktualizacja: 07 kwi 2017 08:24)

Szynaka Meble wśród wyróżnionych firm rodzinnych

Konkurs Firma Rodzinna Roku to inicjatywa mająca ma na celu wyłonienie i promocję wyjątkowych przedsiębiorstw, które w biznesowej działalności wdrażają idee społecznej odpowiedzialności. Firmie Szynaka Meble kapituła przyznała w tym roku wyróżnienie w kategorii duże przedsiębiorstwo.

Instytut Biznesu Rodzinnego  po raz kolejny wyróżnił firmy, które w dużym stopniu angażują się w rozwój swojego otoczenia. Kapituła konkursowa doceniła umiejętność łączenia biznesowej skuteczności z troską o lokalną społeczność. Podczas Gali Wieczornej Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych wręczono wyróżnienia. Nagrodę w mieniu firmy odebrał Michał Szynaka, Członek Zarządu firmy Szynaka Meble.

Konkurs Firma Rodzinna Roku to inicjatywa mająca ma na celu wyłonienie i promocję wyjątkowych przedsiębiorstw, które w biznesowej działalności wdrażają idee społecznej odpowiedzialności. Co roku Kapituła Konkursowa, składająca się z wybitnych ludzi świata nauki i biznesu, ocenia działalność i debatuje nad wyborem laureata. Dodatkowo Kapituła przyznaje również wyróżnienia w kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

Wyróżnienie to jest dla Grupy Meblowej Szynaka szczególnie ważne, ponieważ od 60 lat firma aktywnie włącza się w działania na rzecz społeczności, angażując się w działania filantropijne nie tylko na szczeblu lokalnym, ale również wojewódzkim i krajowym. Szynaka Meble wspiera działalność wielu instytucji i organizacji, m.in. placówek szkolno-wychowawczych, szpitali, domów dziecka, placówek oświatowych, organizacji pozarządowych i wielu innych. Wartości rodzinne w Grupie Meblowej Szynaka od początku jej działalności uważane są za priorytetowe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ