Fabryka Mebli Szynaka. Fot. Szynaka Meble

Fabryka Mebli Szynaka. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 14 maj 2018 15:09 (aktualizacja: 16 maj 2018 09:20)

Szynaka Meble z nagrodą w konkursie "Firma Dobrze Widziana"

Firma Szynaka Meble po raz kolejny została wyróżniona tytułem „ Firma Dobrze Widziana”. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 26 kwietnia 2018 w siedzibie Business Centre Club.

Podczas finałowej gali, oprócz laureatów, spotkali się również członkowie kapituły oraz osoby związane z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. W skład kapituły tegorocznej edycji konkursu weszły osoby o uznanym autorytecie, działające społecznie i mające istotne zasługi w promowaniu idei CSR. Ocena organizacji dokonywana była na podstawie ankiety konkursowej, która zawierała podstawowe informacje o działalności każdej z firm w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Istotnymi elementami podlegającymi ocenie były: opracowana i wdrożona strategia działań w obszarze CSR, skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy na ten temat, polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia oraz przestrzeganie reguł społecznej odpowiedzialności biznesu w dziedzinie ekologii, rynku i działań charytatywnych.

Firma Szynaka Meble od ponad 60 lat konsekwentnie realizuje zagadnienia społecznej odpowiedzialności biznesu, dbając o środowisko naturalne oraz swoich pracowników i społeczności, w których działa, wspierając liczne inicjatywy proekologiczne i prospołeczne. Wyróżnienie przyznane przez BCC jest wynikiem zaangażowania wielu pracowników w realizację długoterminowej strategii rozwoju firmy, ukierunkowanej na tworzenie realnej wartości dla naszego najbliższego otoczenia. Jury zauważyło projekty, których na co dzień może nie widać i doceniło nasze działania we wszystkich obszarach działalności. Innowacyjne rozwiązania służące ochronie środowiska, wsparcie instytucji pożytku publicznego oraz wiele innych działań prospołecznych tworzą zarys naszej działalności, dzięki której zostaliśmy po raz kolejny nazwani Firmą Dobrze Widzianą – mówi Robert Wolanin, dyrektor ds. marketingu i e-commerce, który odebrał wyróżnienie w imieniu firmy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ