Fot. MTP

Fot. MTP

  • Autor: bm
  • 24 sie 2017 12:07 (aktualizacja: 28 sie 2017 10:29)

Targi Drema, Furnica i Sofab - bezpłatne bilety tylko online

Producenci mebli z całej Polski, a także przedstawiciele hurtowni komponentów i materiałów do produkcji mebli przyjadą we wrześniu do Poznania, by wziąć udział w kolejnej edycji targów Furnica, Drema oraz SoFab. Profesjonalnym zwiedzającym związanym z branżą meblarską przysługuje bezpłatny bilet wstępu dostępny wyłącznie online.

BEZPŁATNE BILETY ON LINE

Wizyta będzie okazją do zapoznania się z nowościami w ofercie wiodących dostawców rozwiązań dla przemysłu meblarskiego, jak i aktualnymi trendami w projektowaniu mebli. 

Aż 40 proc. wystawców tegorocznej edycji stanowią firmy zagraniczne, które poprzez udział w poznańskich targach będą próbowały zdobyć nowych klientów na obiecującym polskim rynku. Wśród wystawców są firmy z 12 krajów i terytoriów: Chin, Francji, Holandii, Korea Południowa, Litwy, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Tajwanu, Turcji, Ukrainy i Włoch. Wystawcy SOFAB zaprezentują nowe, bardziej wydajne maszyny i narzędzia do produkcji mebli tapicerowanych, innowacyjne akcesoria czy też nowoczesne tkaniny i materiały odpowiadające najnowszym trendom. Tegoroczne targi będą niemal dwukrotnie większe niż wyjątkowo udana edycja 2016. Targi SOFAB to obecnie najważniejsza w kraju prezentacja oferty dla producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Z kolei wśród wystawców targów FURNICA mocną ekipą podczas tegorocznej edycji tych targów obecni będą m. in. tureccy producenci komponentów do produkcji mebli. Ich udział w poznańskich targach dofinansowują władze w Ankarze. Blokowi targów zaopatrzenia dla producentów mebli towarzyszą Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Łącznie w dniach 12-15 września będzie można zapoznać się z oferta prawie 500 firm i marek.

Profesjonalnym zwiedzającym związanym z branżą meblarską przysługuje bezpłatny bilet wstępu dostępny wyłącznie online w serwisie www.mtp24.pl. Cena biletów w kasach w trakcie targów wynosi 10 złotych.

Stolarze i tapicerzy mają także możliwość skorzystania z dofinansowania przyjazdu na targi. Aby skorzystać z dofinansowania kosztów przejazdu, grupa musi liczyć min. 8 osób (z kierowcą). Nie trzeba będzie się martwić o parking. Specjalna karta umożliwi bezpłatne parkowanie w odległości 350m od wejścia na targi.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ