Heimtextil 2018

Heimtextil 2018

  • Autor: bm
  • 08 lis 2018 13:41 (aktualizacja: 28 lis 2018 09:18)

Targi "Heimtextil 2019" - zobacz, co przygotowali organizatorzy!

Organizatorzy targów Heimtextil stawiają na rozwój. „W 2019 roku wszyscy istotni europejscy dostawcy tkanin tapicerskich i dekoracyjnych zaprezentują się po raz pierwszy na trzech poziomach hali 4”- zapowiada Olaf Schmidt, jeden z wiceprezesów w Messe Frankfurt.

CZYTAJ TEŻ: Producent mebli tapicerowanych zwiększa efektywność dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym

Heimtextil to największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej! Na ostatnią edycję targów Heimtextil do Frankfurtu przybyło ponad 70 000 odwiedzających ze 135 krajów. 2 975 wystawców, w tym 35 firm z Polski zaprezentowało imponujący przekrój produktów.

Aby dostosować się do prężnie rosnącej branży, organizatorzy targów Heimtextil stawiają na rozwój. „W 2019 roku wszyscy istotni europejscy dostawcy tkanin tapicerskich i dekoracyjnych zaprezentują się po raz pierwszy na trzech poziomach hali 4”- zapowiada Olaf Schmidt, jeden z wiceprezesów w Messe Frankfurt. Najważniejsi producenci z Azji, którzy posiadają już doświadczenie w eksporcie, zaprezentują się w hali 1 oraz 5. Nie ma wątpliwości, że Heimtextil łączy w sobie największą na świecie
i najbardziej międzynarodową ofertę w tej branży.

Promocja młodych talentów na targach Heimtextil

Stałym elementem są oczywiście liderzy rynku, ale przez lata Heimtextil stał się również platformą pomagającą rozwinąć skrzydła firmom stawiającym pierwsze kroki w branży. Podczas targów Heimtextil 2019 młodzi przedsiębiorcy oraz projektanci zaprezentują najnowsze inspiracje oraz innowacyjne rozwiązania z obszaru tekstyliów. Dzięki programowi promocji talentów, Heimtextil umieści nowych uczestników branży w centrum uwagi, dając im szansę na sukces. Warto także wspomnieć o przeprowadzanym konkursie ,,NEW & NEXT”, skierowanym do placówek szkolących w zakresie projektowania tekstyliów. Zwycięzcy otrzymają stoisko na wystawie ,,NEW & NEXT” w hali 3.0.

Interior.Architecture.Hospitality Expo - po raz drugi na Heimtextil

Podczas ostatniej edycji targów została otwarta nowa wystawa Interior.Architecture.Hospitality Expo, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem odwiedzających. W związku z tym, organizatorzy postanowili powtórzyć sukces na Heimtextil 2019, tworząc ją po raz kolejny w hali 4.2. Interior.Architecture.Hospitality Expo prezentuje szeroki wachlarz ofert skierowanych do segmentu wyposażenia obiektów użyteczności publicznej. Poza samą wystawą, pakiet ten obejmuje fachowe prezentacje, programy szkoleniowe, wykłady i zwiedzanie targów z przewodnikiem, ułatwiając architektom , projektantom hoteli i pozostałych wnętrz komercyjnych zdobywanie informacji i nawiązywanie kontaktów zawodowych.

Podczas zbliżającej się edycji Heimtextil swoją chęć udziału potwierdziło już 38 firm z Polski: Agmamito, ALBEDUM, AMW NAWROT, Art Relief s.c., Bamar-Pol, COLOR-INVEST, Consalnet SA, Davis Poland, DEKOMA Sp. z o.o., Drukarnia Tkanin Michalski, Fabb sp. z o. o., Fargotex Sp. z o.o., FARO, FIBERO, Franc - Textil Sp. z.o.o., HAFT, Halantex Sp. z o.o., IDESIN, Inter Widex, KBM Sp. z o.o., Lech, MAGAM Sp. z o.o., Mardom Sp. z o.o., Margo Textil, Per-Med, PIK, Piórko Import-Export, Polontex S.A., Profi-Styl Sp. z o.o., Ridex Sp. z o.o. Sp.K., S.I.C. Sp. z o.o., Sanwil Polska Sp.z o.o., Tkaniny J.A.D., Toptextil Sp. z o.o., Uniglob Sp. z o.o., WISAN' SA, Zawisza, Zegar.

Więcej informacji na stronie: www.heimtextil.messefrankfurt.com

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • tz-interior, 2019-02-19 08:19:52
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/