Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: bm
  • 13 gru 2016 09:11 (aktualizacja: 13 gru 2016 09:43)

Targi IMM 2017 – realny i wirtualny świat mebli

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz IMM w Kolonii (16-22 stycznia 2017). To właśnie tam zaprezentowane zostaną nowości produktowe i trendy, które wyznaczą kierunki rozwoju branży meblarskiej na najbliższe miesiące. Targom IMM będzie towarzyszyła ekspozycja „Living Kitchen”.

Targi IMM to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń skupiających branżę meblową. Jest to zarówno platforma kontaktów między producentami i dystrybutorami mebli, jak i doskonała forma prezentacji najnowszych projektów, trendów i tendencji na kolejny sezon. W tym roku impreza będzie połączona z targami „Living Kitchen”, które odbywają się w Kolonii co dwa lata. W ramach „Living Kitchen” swoje produkty pokażą producenci mebli kuchennych, sprzętu AGD, akcesoriów i dodatków do wnętrz kuchennych.

Podczas ubiegłorocznych targów IMM swoją ofertę zaprezentowało prawie 1.200 firm z 50 krajów. Organizatorzy zanotowali ponad 80 tysięcy zwiedzających - gości biznesowych ze 128 krajów. W tym roku spodziewają się co najmniej takiej samej frekwencji.
Organizatorzy targów IMM w Kolonii spodziewają się w tym roku wyjątkowo dużej liczby wystawców w strefie Komfort, gdzie swoje produkty pokazują producenci mebli wypoczynkowych. Obok znanych na całym świecie marek pojawią się również firmy, które po raz pierwszy wystawiają się na targach w Kolonii. W strefie Komfort nie zabraknie liderów rynku takich jak: Himolla, Koinor, Grupa Polipol, Schiling, Natuzzi, Ada i wielu innych. Producenci mebli tapicerowanych pokażą swoje produkty jednak nie tylko w tej jednej strefie. W pawilonach z meblami wysokiej klasy będzie można zobaczyć ekspozycji takich marek jak: Molteni, Rolf Benz, B&B Italia, Leolux czy Bretz.

Idąc z duchem czasu i w ślad za trendami targi IMM poruszą między innymi tematykę sprzedaży online, mediów społecznościowych i wszelkich aspektów wirtualnej rzeczywistości. Wirtualne światy i inteligentne technologie w e-commerce mebli będą tematem kongresu, który odbędzie się podczas imprezy wystawienniczej. Ponadto ukłonem w kierunku świata Internetu będzie specjalnie zaaranżowana strefa, gdzie swoimi przemyśleniami i pomysłami podzielą się blogerzy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ