iSaloni 2017

iSaloni 2017

  • Autor: bm
  • 07 kwi 2017 12:20 (aktualizacja: 10 kwi 2017 11:47)

Targi "iSaloni 2017" w Mediolanie - inspiracje i kreatywność

Tegoroczna edycja targów „iSaloni” w Mediolanie zdaje się potwierdzać coraz bardziej powszechny ostatnio trend, idący w kierunku personalizacji wnętrza. Na ekspozycjach nie widać żadnego wyróżniającego się szczególnie stylu ani koloru. Wszystko jest elastyczne, tworzy wiele możliwości dopasowania się do oczekiwań klienta.

Na stoiskach w Mediolanie daje się zauważyć tzw. współczesna elegancja - połączenie minimalizmu, funkcjonalności, jakości wykonania, a także nowoczesnych technologii. Wszystko razem wskazuje na rosnącą innowacyjność sektora meblowego, wyrażającą się  m. in. w dążeniu do uczynienia rzeczy pięknymi i użytecznymi. Pojawia się coraz więcej wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, subtelnych zdobień, które pozwalają nadać szczyptę luksusu prezentowanym kolekcjom.
W tym roku event  "Salone Del Mobile" jest połączony z wystawą oświetlenia "Euroluce" i sektorem poświęconym miejscu pracy "Workplace".

"Targi "iSaloni" to miejsce, w którym poszukuje się inspiracji, a jednocześnie można pokazać swoją kreatywność" - podkreślił Claudio Luti, dyrektor targów. - "To połączenie innowacyjności, projektowania i produktu w jednym czasie i w jednym miejscu".

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ