Targi M.O.W. 2017

Targi M.O.W. 2017

  • Autor: bm
  • 03 paź 2017 10:27 (aktualizacja: 04 paź 2017 14:21)

Targi M.O.W. 2017 - zobacz fotorelację z wydarzenia!

Na tegorocznej edycji targów meblowych M.O.W. w Bad Salzuflen, pomimo dość trudnego roku w branży, panowały optymistyczne nastroje. Nowe formy prezentacji produktów, dużo ciekawych premier meblowych, inspirujące pomysły na rozwój rynku meblarskiego – tak organizatorzy i wystawcy podsumowują niemiecką imprezę.

W tym roku udało się zwiększyć międzynarodową rangę targów – według wstępnych ocen w imprezie wzięli udział zwiedzający z 64 krajów. Wzrost liczby odwiedzających o 5 procent obejmował zarówno grupy, jak i klientów indywidualnych. Przybyło gości z zagranicy, co po części wynikało z dużego udziału całych grup zakupowych z niektórych krajów, ale nie zabrakło też indywidualnych zwiedzających z kręgu biznesowego.

Tegoroczne ekspozycje M.O.W. zwracały uwagę swoją świeżością, innowacyjnością, nowymi rozwiązaniemi technologicznymi zwiększającymi funkcjonalność mebli, ale też ciekawymi pomysłami wzoernoiczymi. Nie zabrakło tak kreatywnych i komfortowych rozwiązań jak np. stoły ze zintegrowanymi stojakami na wino, pojemniki na butelki na wodę czy specjalnie regulowane szuflady w szafach. Zoptymalizowana technologia i doskonałe powierzchnie, innowacje przyczyniły się do zwiększenia komfortu i wyższej jakości mebli.

Zwrócono też uwagę na kwestie samego systemu sprzedaży i sprawy związane z logistyką. Programy szybkiego dostarczania - szczególnie ważne dla marketingu online – podkreślały, że szybkość to dziś podstawowy argument sprzedaży, obok jakości, obsługi i ceny.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ