Riviera Maison

Riviera Maison

  • Autor: bm
  • 16 sty 2017 10:25 (aktualizacja: 19 sty 2017 12:30)

Targi meblowe "IMM 2017" w Kolonii - zobacz fotorelację!

Międzynarodowe Targi Meblowe "IMM 2017" w Kolonii potrwają jeszcze do 22 stycznia, ostatnie dni będą otwarte dla wszystkich zwiedzających, nie tylko gości biznesowych. Na podsumowania i statystyki jeszcze za wcześnie, już jednak można zobaczyć, co w tym roku pokazali wystawcy z różnych krajów.

Surowy minimalizm i stonowane kolory na stoiskach Pedralli, De Sede czy Minotti, bogactwo form i barw na ekspozycjach Bretz czy Kare Design - na tegorocznych targach "IMM" w Kolonii można znaleźć - podobnie jak co roku - niemal pełen przekrój stylów i klimatów. Uwagę zwracają te rozwiązania, które kładą nacisk na życie rodzinne czy kontakty z przyjaciółmi - duże, rozłożyste sofy, wręcz stworzone do tego, by siedziała na nich większa grupa. Obok tego dużo mebli modułowych do salonów i gabinetów - ażurowe regały, różnokolorowe kombinacje półek i szuflad, słowem wszystko to, co zwiększa funkcjonalność mieszkań.

Targi "IMM" w Kolonii to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń skupiających branżę meblową. Jest to zarówno platforma kontaktów między producentami i dystrybutorami mebli, jak i doskonała forma prezentacji najnowszych projektów, trendów i tendencji na kolejny sezon. Podczas ubiegłorocznych targów swoją ofertę zaprezentowało prawie 1.200 firm z 50 krajów. Organizatorzy zanotowali ponad 80 tysięcy zwiedzających - gości biznesowych ze 128 krajów. W tym roku spodziewają się co najmniej takiej samej frekwencji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ