Targi meblowe w Ostródzie 2017. Fot. MTM Ostróda

Targi meblowe w Ostródzie 2017. Fot. MTM Ostróda

  • Autor: bm
  • 04 wrz 2017 14:17 (aktualizacja: 07 wrz 2017 09:05)

Targi meblowe w Ostródzie - zobacz co się działo pierwszego dnia!

Dziś drugi dzień Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, które zostały uroczyście otwarte 5 września. W sali ekspozycyjnej - obok stoisk meblowych - oglądać można również propozycje dostawców maszyn, komponentów i oprogramowania do produkcji mebli.

Od blisko 25 lat w Ostródzie spotykają się wszyscy pasjonaci meblarstwa, miłośnicy kunsztu, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań, ale i klasycznego podejścia do mebli, architekci, designerzy, przedstawiciele działów projektowych; od 4 lat również producenci i dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji mebli, komponentów meblarskich czy specjalistycznego oprogramowania. 

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to czołowe wydarzenie adresowane do branży meblarskiej w Polsce. To również jedna z najważniejszych imprez B2B odbywających się w drugiej połowie roku. Nowością tegorocznych targów w Ostródzie jest platforma dla hosted buyers, dzięki której zostanie zintensyfikowana i usprawniona komunikacja pomiędzy wystawcami a profesjonalnymi kupującymi. Mając również na uwadze rosnące zainteresowanie zakupami dokonywanymi za pośrednictwem Internetu, wraz z firmą B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego organizatorzy imprezy zorganizowali „Strefę e-commerce”. 

Targi meblowe w Ostródzie potrwają do piątku 8 września 2017. Na dzień dzisiejszy - 6 września - zaplanowany jest Wieczór Branżowy, którego gwiazdą będzie Luigi Pagano - wokalista i gitarzysta włoskiego pochodzenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ