Targi MIFF 2017. Fot. Serwis prasowy organizatora

Targi MIFF 2017. Fot. Serwis prasowy organizatora

  • Autor: bm
  • 25 kwi 2017 10:44 (aktualizacja: 26 kwi 2017 08:38)

Targi MIFF 2017 w Malezji - zobacz fotorelację z wydarzenia!

Tegoroczna, 23. już edycja Międzynarodowych Targów Meblowych MIFF w Kuala Lumpur (Malezja) okazała się rekordowa pod względem liczby prezentujących się firm – było ich 550. Liczba zwiedzających imprezę sięgnęła 20 tysięcy, z czego ponad 5,5 tysiąca stanowili profesjonalni kupcy meblowi z różnych krajów.

Przez cztery dni, od 8 do 11 marca 2017, goście zwiedzali ekspozycje, prezentujące propozycje mebli na najbliższy sezon. MIFF to jedne z największych targów przemysłowych w Południowo-Wschodniej Azji i co roku są okazją nie tylko do poznania aktualnych trendów, ale przede wszystkim do spotkań między kontrahentami, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i podpisywania kontraktów.

Najwięcej gości typowo biznesowych przyjechało z Chin, Australii, Japonii, Indii, Stanow Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, ale także z krajów afrykańskich i Południowo-Wschodniej Azji. Zwiedzający podkreślali w relacjach, że zaskoczyła ich różnorodność prezentowanych stylów i form, która sprawiła, że targi okazały się zupełnie inne niż w poprzednich latach.

Jak zapowiadają organizatorzy targów MIFF, ekspozycja kolejnej edycji zajmie blisko 100 tysięcy m2 i odbywać się będzie pod hasłem „Design Connects People”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej edycji MIFF!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ