Targi MoOD 2017

Targi MoOD 2017

  • Autor: bm
  • 27 wrz 2017 11:07 (aktualizacja: 28 wrz 2017 08:56)

Targi MoOD 2017 w Brukseli - tkaninowe trendy i inspiracje

Nowa lokalizacja targów MoOD w Brukseli okazała się strzałem w dziesiątkę, zarówno dla organizatorów, jak i wystawców oraz gości. W odrestaurowanych zabytkowych budynkach ekspozycje zajęły cztery duże hale. Prezentacja tkanin była atrakcyjna chociażby dzięki dopływowi światła dziennego do wnętrza pawilonów.

Tegoroczne targi tkanin dla meblarstwa i do aranżacji wnętrz odbyły się w zupełnie nowym stylu, kameralnym, nastrojowym, z jednolicie zaaranżowanymi stoiskami, które miały podkreślać wyjątkowość prezentowanych produktów.

Kolekcje prezentowane na MoOD i towarzyszącej targom wystawie Indigo Brussels koncentrują się na europejskim rynku, ale wystawcy pochodzą z całego świata. MoOD to produkty z 17 różnych krajów, a odwiedzający przybywają z czterech stron świata. W tym roku już po raz kolejny najsilniejszą grupę stanowili goście z krajów europejskich (78%), przy czym najwięcej zwiedzających przyjechało w Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Francji i Belgii. Wzrosła liczba gości z krajów skandynawskich i Norwegii. Goście spoza Europy pochodzą głównie z Chin, Indii, Korei i Japonii. Nie zabrakło także mieszkańców Kanady, USA, Brazylii, Kolumbii, Meksyku, Południowej Afryki i Mauritiusu.
Większość odwiedzających to gości biznesowi, którzy dzięki obecności na brukselskich targach zwiększają obroty swoich firm i rozszerzają kontakty z kontrahentami.

MoOD to nie tylko ekspozycje, ale również bogaty program seminariów, wykładów i konkursów produktowych, które urozmaicały wydarzenie i stanowiły źródło wiedzy o branży tekstylnej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ