Targi w Iławie 2017. Fot. Szynaka Meble

Targi w Iławie 2017. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: bm
  • 31 sie 2018 13:48

Targi partnerskie i uroczyste otwarcie hali magazynowej w Iławie

W dniach 4-7 września 2018 w siedzibie firmy Szynaka Meble w Iławie odbędzie się IX edycja Targów Partnerskich Producentów Mebli. W programie wydarzenia jest m. in. uroczyste otwarcie nowej części kompleksu magazynowego.

W centrum wystawienniczym w Iławie swoje produkty zaprezentują między innymi marki: Szynaka Meble, WFM Kuchnie, Classic Sofa, Kronospan, Ajram, Szkłomal, Rehau, Pfleiderer oraz Still. W programie jak co roku jest przede wszystkim prezentacja nowości z segmentu meblarstwa. Podczas targów będzie też czas na rozmowy handlowe i przedstawienie ofert specjalnych. W tym roku dodatkowo wydarzenie jest okazją do uroczystego otwarcia nowej części kompleksu magazynowego Grupy Szynaka. Uroczystość odbędzie się pierwszego dnia targów - 4 września.

Kompleks logistyczno-magazynowy w Iławie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Północnej Polsce. Jego powierzchnię magazynową zwiększono o 15 tys. m2. Łącznie przestrzeń magazynowa będzie teraz miała prawie 60 tys.. m2. Kompleks rozszerzono o 22 rampy załadunkowe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ